19.03.2021, 15:40

На Рівненщині голів ОСББ нагородили Почесними грамотами

З нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення в Рівненській ОДА нагородили найбільш активних та ефективних голів ОСББ.
Привітала зі святом і вручила головам ОСББ Почесні грамоти облдержадміністрації заступник голови ОДА Людмила Шатковська.

«Рівненщина вже декілька років – у лідерах серед регіонів України за напрямом енергоефективності. Останній рейтинг Мінрегіону довів – ми на правильному шляху. За результатами 2020 року маємо перше місце. Енергоефективність житлових будинків тісно пов’язана із діяльністю ОСББ. Залучення кредитів на ці потреби, реалізація енергоефективних заходів сприяє зменшенню витрат на енергоресурси. Щиро дякуємо вам за таку складну і водночас, важливу роботу – як для мешканців, для регіону, для держави», – зазначила у вітальному слові Людмила Шатковська.

Наразі на Рівненщині функціонує 1093 ОСББ, які обслуговують 1192 житлові будинки. 100 з них створено протягом минулого року. Робота у цьому напрямку триває.

Лише у 2020 році відшкодування на енергоефективні заходи отримали понад 16 тисяч жителів краю та півтисячі ОСББ та житлових кооперативів, на що з обласного бюджету виділили 4,6 мільйонів.

У цьому році на енергоефективні заходи в обласному бюджеті передбачено 3,5 млн грн, зокрема 1 млн грн – для відшкодування відсотків за «теплими кредитами» та 2,5 млн грн – для учасників програми «ЕНЕРГОДІМ». Цьогоріч з вже здійснено 75 відшкодувань для ОСББ.

Відповідно до розпорядження голови ОДА, за сумлінну працю, вагомі трудові здобутки, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення Почесними грамотами обласної державної адміністрації нагороджено п’ятьох голів ОССБ, членів ГО «Ресурсний центр підтримки ОСББ Рівненщини»:

Петра Будько (ОСББ «Шухевича 2» м.Рівне),
Стець Іванну (ОСББ «БОС 330» м.Рівне),
Верещук Віктора (ОСББ «КНЯЗЬ ОСТРОЗЬКИЙ» м.Рівне),
Пікулу Світлану (ОСББ «ДРУЖБА РІВНЕ» м.Рівне),
Цьомах Ольгу (ОСББ «БУДІВЕЛЬНИКІВ 29» з Вараша).

Повідомляє пресслужба Рівненської ОДА.