26.03.2021, 16:37

Рівненщина втілюватиме пілотний проєкт Міністерства цифрової трансформації

Про це в ефірі в ефірі «Українського радіо» розповіла заступник голови ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Іванна Смачило.
«Ми спілкувалися із Міністерством цифрової трансформації та домовилися, що область буде включена в пілотний проєкт, який дасть можливість сплачувати державне мито через застосунок «Дія». Для цього не потрібно буде ходити в банк та витрачатися на комісії. Квитанцію можна буде отримати через смартфон», - повідомила Іванна Смачило.

Вона додала, що таких послуг щодня стає все більше. Процес цифровізації швидкий, але водночас потребує певного часу для інтеграції реєстрів, інформації, забезпечення захищеності і безпеки даних, що потрапляють в «Дію».

Найближчим часом ми зможемо отримувати вдвічі-тричі більше послуг через застосунок «Дія». Вже на початку квітня стануть доступними нові послуги, які можна буде отримати через застосунок «Дія». Серед них: зміна місця реєстрації, сплата податків для ФОП, автоматична реєстрація бізнесу та інші.

Про це повідомляє прес-служба РОДА.

Нагадаємо, в Україні неповнолітнім хочуть накопичувати гроші на спеціальних рахунках. Тепер водійське посвідчення можна замовити або відновити через смартфон.