Рятувальники Рівненщини загасили чотири пожежі у природних екосистемах
01 квітня о 13:00 ліквідація загоряння сухої трави та чагарників на відкритій території Сарненської ОТГ на площі 0,2га поблизу села Люхча. Причина та збитки встановлюються.
01 квітня о 17:55 ліквідація загорання сухої трави та чагарників на відкритій території Сарненської ОТГ на площі 0,2га поблизу села Орлівка.Причина та збитки встановлюються.
01 квітня о 18:59 ліквідація загорання сухої трави та чагарників на відкритій території Млинівської ОТГ на площі 0,3га поблизу села Малі Дорогостаї. Причина та збитки встановлюються.
ШАНОВНІ УКРАЇНЦІ звертаємо вашу увагу: нещодавно парламент прийняв закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту лісів, запобігання пожежам на землях лісового та водного фонду, торфовищах та на землях інших категорій», який дозволить протистояти загорянню на природних територіях. Законом заборонено випалювання сухої рослинності у прибережно-захисних зонах: уздовж річок, навколо водойм та на островах; уздовж морів, морських заток і лиманів та на островах у внутрішніх морських водах.
За спалювання сухої трави та листя законом передбачений шраф до 153 тис. грн. За підпал з тяжкими наслідками для природи може загрожувати 5 років в'язниці!
Під час ПОЖЕЖОНЕБЕЗПЕЧНОГО ПЕРІОДУ потрібно дотримуватися таких правил:
не розводити відкритий вогонь біля лісової зони, в полях;
не залишати недопалки та сірники на сухій трав’янистій підстилці;
категорично заборонено випалювати сміття та рослинні залишки;
організовуйте протипожежні розриви між очеретом та садовими ділянками
не організовуйте складання легкозаймистих матеріалів поблизу очерету;
очищайте місце, призначене для вогнища, від сухої трави, листя, гілля та не розводьте багаття у безпосередній близькості до будинків чи господарських споруд;
не залишайте без нагляду розпалені багаття та не дозволяйте дітям розводити вогнища;
при сильних поривах вітру не розпалюйте вогнище;
залишаючи місце відпочинку, обов’язково загасіть вогнище водою чи піском до повного припинення горіння або тління;
проводьте роз’яснювальні бесіди з дітьми щодо дотримання правил пожежної безпеки.
Пам'ятайте, що пожежі в екосистемах також можуть спричинити тяжкі наслідки, зокрема, неконтрольоване поширення вогню на житлові будинки та поруч розташовані споруди, руйнування родючого шару ґрунту та загибель тварин.
Якщо ви помітили займання на відкритих територіях — сповістіть про це Службу порятунку за номером 101!
За повідомленням з ГУ ДСНС у Рівненській області.
Нагадаємо, З поверненням сухої і теплої погоди, частішають випадки виникнення пожеж через спалювання сухої трави на полях, біля рік, на відкритих територіях поблизу приватних господарств.
надзвичайні події, Рівненщина, ГУ ДСНС у Рівненській області, рятувальники
На Рівненщині затримали диверсантів, які підірвали залізничну колію
Правоохоронці Рівненщини оперативно викрили двох мешканців Рівненського району, які організували диверсію на залізниці за замовленням спецслужб рф.
переглядів: 0
Нелегального мігранта з Молдови примусово видворять із Рівненщини
Поліцейські міграційної поліції Рівненської області вживають заходів для примусового повернення 66-річного громадянина Республіки Молдова до його країни походження.
переглядів: 18
Перед судом постане водійка, яка спричинила смертельне ДТП у Рівному
Рівненська поліція завершила досудове розслідування у справі про смертельне ДТП, яке сталося в обласному центрі, і передала матеріали до суду.
переглядів: 33
Рівнян попереджають про можливе ускладнення руху
Усе через ремонтні роботи, які сьогодні будуть проводити на вулицях міста.
переглядів: 206
Чи відповідає державним стандартам вода у кранах рівнян?
Рівнеоблводоканал запевняє, що контролює якість питної води централізованої системи водопостачання на всіх етапах її водопідготовки та на виході з очисних водопровідних споруд.
переглядів: 79