07.04.2021, 19:30

На Рівненщині будують спорткомплекс з двома басейнами

У Костополі за програмою "Велике будівництво" зводять спорткомплекс з двома басейнами.
Про це інформує Рівненська ОДА.
Спортивний комплекс буде вміщувати в себе 2 басейни та 6 спортивних, тренажерних та фітнес залів.

Сьогодні голова Рівненської ОДА Віталій Коваль оглянув хід будівництва спортивного закладу.
«Цьогоріч ми продовжуємо серію «Великого будівництва». У 2020 році у Костополі ми відновили стадіон «Колос», тепер задача - зробити усе можливе, аби місцева молодь якнайшвидше відвідувала сучасний басейн. Попереду ще багато роботи, однак, якщо ми синхронізуємо зусилля на усіх рівнях - місцевому, обласному і державному, то наша амбітна ціль перетвориться на цілком реальну», - зазначив очільник області.

Так, спорткомплекс матиме дві чаші басейну - дитячу та дорослу (розміри 13 *25 м і 13*16 м; глибина 1,40 м і 1,20 м відповідно). За словами підрядника, басейни будуть накриті спеціальними дерев’яними конструкціями, такий дизайн вперше застосовано в Україні.

«Місцеві жителі Костополя вже багато років звертаються із проханням добудувати басейн. Усе тому, що у місті є багато дітей, активної молоді та спортсменів, які змушені їздити у басейн в сусіднє місто Березне. Наразі ми маємо повне порозуміння із місцевою владою, а також облдержадміністрацією та облрадою. Плануємо до кінця цього року повністю підготувати об’єкт до здачі в експлуатацію», - розповідає голова Рівненської РДА Олександр Коваль.

Наразі готовність спорткомплексу складає 50%. Попереду - накриття даху, утеплення, внутрішні та зовнішні роботи. Після чого - монтування чаш басейну та встановлення спортивного обладнання.
Загальна кошторисна вартість об’єкту – понад 45 млн грн.

Читайте також:
У "Вереса" може з'явитися нова тренувальна база
Щасливе Рівне