Подати
оголошення

08.04.2021, 13:40

Скільки відсотків українців пристібаються в авто?

В Україні постійно пристібаються пасками безпеки лише 39% водіїв і 52% пасажирів.
Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на Facebook першого заступника начальника Департаменту патрульної поліції Олексія Білошицького.

“У рамках кампанії "Пристібайся – не жахайся", серед водіїв та пасажирів в Україні провели опитування щодо використання пасків безпеки. Ось такі результати отримали: 82% пасажирів на передньому сидінні стверджують, що пристібаються, а 52% − роблять це постійно. Серед водіїв показники ще нижчі: 48 % кажуть, що пристібаються час від часу, і лише 39% – постійно”, - йдеться у повідомленні.

Олексій Білошицький додав, що найгірша ситуація із використанням пасків безпеки на задньому сидінні: лише 26% стверджують, що пристібаються, коли сидять ззаду, і лише 12% − звикли робити це щоразу.

У результатах опитування зазначається, що 69% батьків пристібають дитину, але тільки 61% батьків стверджують, що пристібають їх завжди.

Водночас, як повідомив Олексій Білошицький, 95% українців згодні, що використовувати паски безпеки важливо, щоб уберегти життя в разі аварії.

Опитування «Сприйняття та використання пасків безпеки водіями та пасажирами» проводила компанія Gradus Research у грудні 2020 року, у ньому взяли участь 1000 респондентів віком 18−50 років у Києві, Львові, Маріуполі, Одесі і Харкові.

Читайте також:
Звідки Рівне візьме гроші на "Соціальне таксі" та як ним можна буде скористатися