Подати
оголошення

08.04.2021, 16:00

Цікава техніка фарбування великодніх яєць: покрокова інструкція

Хочете прикрасити свій святковий стіл, а заодно здивувати всіх домочадців і гостей?
Фарбуємо великодні яйця цікавою та простою технікою. Хочете прикрасити свій святковий стіл, а заодно здивувати всіх домочадців і гостей?

З кожним весняним днем свято Світлого Великодня стає все ближче. А крім пасок, невід'ємний атрибут цього свята — це, звичайно, барвисті яйця. Хочете прикрасити свій святковий стіл, а заодно здивувати всіх домочадців і гостей? Тоді розфарбуйте великодні яйця по техніці Grace-Ebru Art — це дуже красиво і при тому зовсім не складно, інформує Ukr.Media.

Ще переваги цієї техніки в тому, що готові яйця не фарбують руки і фарба не проникає через шкаралупу.

Вам будуть потрібні:

лак для нігтів декількох кольорів;
ємність з водою;
зубочистка

Ємність для роботи варто брати ту, що після буде не шкода викинути, бо в процесі вона досить сильно забрудниться лаком для нігтів. Також діаметр обраної ємності не повинен бути занадто великим: поверхня води — робоча зона малюнка.

Підготувавши все для роботи, в центр ємності з водою по одній краплі капаємо лак, нарощуючи тим самим робочу поверхню. Дуже важливо капати наступну краплю лише тоді, коли попередня добре розійшлася. Таким чином, чергуючи кольори, створюємо заготовку з кільцями.Потім беремо зубочистку і починаємо створювати малюнок, наприклад, квітку. Спочатку розводимо майбутні пелюстки у напрямку до краю, важливо, щоб вони не приклеїлися до стінок ємності. А потім навпаки зводимо малюнок до центру. Готовому візерунку даємо трохи закріпитися, на це буде потрібно близько 15 секунд.

Потім опускаємо варене яйце в воду з малюнком, який сам прилипне до поверхні. Поверхня яйця обов'язково повинна бути сухою, а саму роботу краще проводити в рукавичках.

Ось і все, барвисті великодні яйця готові! Не бійтеся експериментувати і створювати різні малюнки в цій техніці. І навіть якщо вам здається, що щось пішло не так, не поспішайте починати малюнок знову, адже лак на воді досить податливий і ви, швидше за все, все ще зможете виправити ситуацію і врятувати малюнок.

А нижче ви можете подивитися докладне відео з цією дивовижною технікою фарбування яєць на Великдень.