09.04.2021, 08:30

На Рівненщині може з'явитися перша лікарня для інфікованих коронавірусом

Спорудити спеціалізовану антикоронавірусну лікарню в місті Рівному - таку петицію зареєстрував рівнянин Кир’янчук Ігор на Рівненської обласної ради.
В ній йдеться про те, що місту необхідно терміново збудувати окрему ковідну-лікарню. Адже перепрофілювання відділень не дають бажаного результату і профільні медики не мають можливості лікувати ініші хвороби.


ТЕКСТ ПЕТИЦІЇ:

Необхідно терміново виділити ділянку землі у Рівному під будівництво антикоронавірусної лікарні. Від перепрофілювання лікарняних відділень на “ковідні” страждають профільні хворі, яким не можуть повним чином забезпечити кваліфіковану та адекватну медичну допомогу.

Відомий факт, що “Епіцентр” виділив на допомогу в боротьбі з коронавірусом 150 млн. гривень. Будівельній компанії було б легше допомогти будматеріалами, ніж віддавати свій чистий прибуток.

В історичний період часу, коли у Рівному забудовники готові битися за кожний клаптик землі, щоб поставити на ньому новобудову з перспективами продажу на більш, ніж 10 років; коли будинки у світі вже створюють за допомогою 3D-принтерів, спорудження нової лікарні – це просто елементарно.

Рівне повинне продемонструвати чіткий та яскравий приклад для всіх обласних центрів України в плані боротьби з коронавірусною інфекцією.


ПІДТРИМАТИ ПЕТИЦІЮ МОЖНА ЗА ПОСИЛАННЯМ:rivnerada.gov.ua