10.04.2021, 07:30

Інвестували 35 мільйонів за рік: Сарненська центральна районна лікарня

За рік у Сарненську ЦРЛ інвестували понад 35 млн грн. Завдяки коштам держави, НСЗУ, області, району та меценатів – лікарня має потужну медичну базу.
Про це інформує Рівненська обласна державна адміністрація.

Сарненська районна лікарня є опорною у лікуванні хворих на COVID-19. Десятки одиниць обладнання: ШВЛ-апарати, кисневі концентратори, електрокардіографи, мікроскопи, монітори пацієнта – вдалося придбати за рік пандемії.
Лише за кошти НСЗУ придбано понад двадцять найменувань обладнання на загальну суму понад 10 млн грн.

«Ми й донині працюємо над підсиленням Сарненської лікарні. Нещодавно в закладі встановили потужний ангіограф, вартістю понад 400 тисяч євро. На реконструкцію відділення для його встановлення виділили 4,8 млн грн. Наприкінці року розроблений проєкт кисневої системи для лікарні. Вартість робіт складає близько 3 млн грн, очікуємо гроші з держбюджету. Також ведемо переговори щодо встановлення кисневої станції», - розповів начальник управління охорони здоров’я ОДА Олег Вівсянник.

За словами головного лікаря Василя Іванюка, на сьогодні зайнятість ковід-ліжок на рівні 65%, киснезалежних - півсотні пацієнтів.

«Для хворих на коронавірус у закладі зарезервовано 175 ліжок. Станом на сьогодні лікарня повністю забезпечена медпрепаратами, на два місяці наперед – засобами індивідуального захисту та дезінфекторами. Медики отримують 300% надбавки. Із нетерпінням очікуємо на встановлення кисневої системи. Це дасть можливість розвести кисень одразу на три корпуси, у тому числі терапевтичного, де є 90 ліжок», - розповів Василь Іванюк.

За словами першого заступника голови ОДА Сергія Подоліна, Сарненська ЦРЛ – опорна лікарня, тому її облаштуванню приділяється особлива увага.

«На завершальній стадії триває реконструкція приймального відділення Сарненської ЦРЛ в рамках президентської програми «Велике будівництво». На виконання будівельних робіт з держбюджету виділено 18,8 млн гривень. Оновлене відділення матиме окремий заїзд для швидких, боксоване приміщення для хворих на COVID-19, а також сучасне медичне обладнання: комп’ютерний томограф, відеоендоскоп, реанімаційне та інше устаткування», - відзначив Сергій Подолін.

Читайте також:
На Рівненщині вже зробили 10 000 вакцинацій від коронавірусу
Будівництво крематорію у Рівному: яка позиція місцевих мешканців
купити смартфон Apple iPhone в Одесі, Україна


АвтовикупТріада

Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ