11.04.2021, 07:35

Луцьк може потрапити до "червоної" зони вже у найближчі дні

У Волинській облдержадміністрації заговорили про ймовірність введення у Луцьку та Луцькому районі жорстких карантинних обмежень.
На сьогодні Волинь перебуває на межі потрапляння до червоної карантинної зони через високий рівень госпіталізацій хворих на коронавірус та важких хворих, повідомляє Волинь#infa.

18 вільних ліжкомісць з доступом до кисню залишилося у Волинській обласній інфекційній лікарні, 23 таких місця ще є в інфекційному стаціонарі Волинської обласної лікарні у Боголюбах, ще 50 – у тимчасовомо інфекційному госпіталі у Луцьку на базі міського пологового будинку.


Водночас голова Луцької міської ради Ігор Поліщук наголосив, що відповідні рішення уповноважені приймати тільки місцеві ради.

– Питання посилення карантинних заходів ми поки що не розглядаємо. Але ситуація може змінитися у будь-який момент, бо ситуація несприятлива – якби ми раніше не запустили додатковий коронавірусний госпіталь у Луцьку, ми б уже не мали куди класти ковідних хворих. На жаль, пандемія набирає обертів. Ми ще маємо певні резерви для створення додаткових ліжкомісць у Луцьку та у Боголюбах. Звичайно не хочеться, щоб ми потрапили до червоної зони епідеміологічної небезпеки, адже це втрати для бізнесу і для людей, котрі залишаться без роботи, – зазначив Ігор Поліщук під онлайн-брифінгу.


Читайте також: В Рівному буде тепло та без опадів: прогноз синоптиків на неділю