Ми у Facebook
11.04.2021, 17:30

Мешканці Рівненської ОТГ за березень отримали 34 896 адміністративних послуг

Команда Центру надання адміністративних послуг у місті Рівному завжди піклується про те, щоб клієти могли отримувати якісні адміністративні послуги та консультації щодо їх отримання.
Про це інформує Рівненська міська рада.

Інфографіка надання адміністративних послуг за березень 2021 року:

Центром надання адміністративних послуг у місті Рівному надано 34 896 адміністративних послуг. У тому числі за секторами:
•Сектором А - паспортні послуги, надано понад 3 894 адміністративні послуги у сфері прийому та видачі документів паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду закордон з безконтактним електронним носієм.
•Сектором реєстрації місця проживання та видачі різних видів довідок у цій сфері – надано 10 346 послуг.
•Сектором В - інтегровані послуги, надано 3 492 адміністративні послуги у сфері державної реєстрації актів цивільного стану та надання державних допомог сім’ям з дітьми.
•Сектором С - адміністративні послуги, надано понад 5 565 адміністративних послуг у земельній, будівельній, житловій та інших сферах.
•Сектором D - державна реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців здійснено понад 3 500 реєстраційних дій.
•Сектором Е - державна реєстрація речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень – здійснено понад 3 324 реєстраційних дії.
•4 775 - консультацій надано через call-центр Центру надання адміністративних послуг у місті Рівному.
•1 383 – документів отримано та надіслано засобами поштового зв’язку
•998 – адміністративних послуг надано через портал ДІЯ
•1 287 – адміністративних послуг надано через територіальний підрозділ ЦНАПу в ТРЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА».
•801 199 18 - сума, що надійшла до міського бюджету за надані адміністративні послуги.






На правах реклами

РДБК

Відпочинок у Карпатах


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ

Останні новини