11.04.2021, 17:55

Уряд легалізував використання медичного канабісу

Кабінет міністрів підписав указ, згідно з яким деякі препарати на основі канабісу тепер не входять до переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів.
Про це інформує Українська правда.

Відповідний документ від 7 квітня опублікували на урядовому порталі. Згідно з Постановою, всі лікарські засоби, у складі яких міститься лише ізольований канабідіол, не підлягають контролю з боку держави, як речовини, що містять наркотичні засоби або психотропні речовини.

"Обіг психотропних речовин Дронабінол, Набілон (синтетичний канабіноїд, імітуючий дію ТГК) та Набіксімолс (стандартизований екстракт канабісу з однаковим вмістом ТГК та канабідіолу) допускається лише у формі лікарських засобів або у формі субстанцій, призначених для виробництва, виготовлення таких лікарських засобів", – написано в документі.

Наразі в постанові зазначено два препарати на основі канабісу:
•"Набілон" – застосовується для лікування побічних ефектів хіміотерапії раку (нудоти і блювоти);
•"Набіксімолс" – для зняття спазмів м'язів при розсіяному склерозі.

"Це нагадує мені, як зробити штучний бензин та продавати його за 600 доларів за літр, у той час, коли є нафта, та з неї можна робити бензин за доллар. На мою думку, ця постанова лобіює інтереси окремих фармкомпаній.", – говорить у коментарі "Українській правді" голова благодійної організації "100% Життя" Дмитро Шерембей
купити смартфон Apple iPhone в Одесі, Україна


АвтовикупТріада

Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ