Подати
оголошення

13.04.2021, 21:20

На Рівненщині поліцейські вилучили 25 кілограмів бурштину, 10 мотопомп і зброю

У протидії незаконному видобуванню, збуту, зберіганню та перевезенню бурштину правоохоронці Рівненщини сьогодні провели санкціоновані обшуки на території Сарненщини.

До проведення слідчих дій були залучені спецпризначенці КОРДу, працівники підрозділу тактико-оперативного реагування Управління патрульної поліції в Рівненській області та оперативного штабу.

За результатами проведених слідчих дій у фігурантів кримінального провадження поліцейські виявили та вилучили понад 17 кілограмів бурштину-сирцю, 8 мотопомп, 40 пожежних шлангів та понад 70 одиниць засобів для видобування «сонячного каміння». Крім того, вилучені дві незареєстровані гладкоствольні рушниці, засоби зв’язку та чорнові записи, які підтверджують протиправну діяльність осіб.Крім того, сьогодні під час проведення рейдів у місцях незаконного промислу поліцейські вилучили ще 8,5 кілограмів бурштину-сирцю, знаряддя для його видобутку, дві мотопомпи та транспортний засіб.Вилучений бурштин-сирець і рушниці скеровуватимуться для проведення експертизи.
За фактом незаконного поводження зі зброєю вирішується також питання про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 263 Кримінального кодексу України.

Із метою документування і припинення нелегального видобутку бурштину-сирцю відпрацювання на території півночі Рівненщини тривають.