14.04.2021, 19:07
Рівненщина друга в Україні за темпами росту доходів з місцевих бюджетів
Рівненська область друга в Україні за темпами росту доходів з місцевих бюджетів у першому кварталі. У січні-березні 2021 року область забезпечила надходження на 16 відсотків більше, ніж на цю дату торік. Приріст склав понад 220 млн грн.
Про це повідомляє голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.
«Ми перші зі сплати ПДФО – плюс 163 мільйонів гривень, треті зі сплати за землю – плюс 12,8 млн та шості - з єдиного податку (+23 млн) та податку на нерухоме майно (+4,9). Загалом, до загального фонду місцевих бюджетів області надійшло понад 1,6 млрд грн власних доходів. Незважаючи на пандемію, продовжуємо тримати високу планку. Торік Рівненщина теж була в лідерах з виконання місцевих бюджетів», - говорить Віталій Коваль.
Також голова ОДА додає, що таких результатів вдалося досягти завдяки створенню комфортних умов для представників бізнесу у регіоні, детінізації бізнесу, інвентаризації земель, надання сучасних сервісних послуг.
«Усі ці чинники надають можливість суб’єктам господарювання комфортно працювати та сумлінно сплачувати податки. А це сприяє як розвитку територіальних громад Рівненщини, так і країни в цілому», - підсумовує Віталій Коваль.
«Ми перші зі сплати ПДФО – плюс 163 мільйонів гривень, треті зі сплати за землю – плюс 12,8 млн та шості - з єдиного податку (+23 млн) та податку на нерухоме майно (+4,9). Загалом, до загального фонду місцевих бюджетів області надійшло понад 1,6 млрд грн власних доходів. Незважаючи на пандемію, продовжуємо тримати високу планку. Торік Рівненщина теж була в лідерах з виконання місцевих бюджетів», - говорить Віталій Коваль.
Також голова ОДА додає, що таких результатів вдалося досягти завдяки створенню комфортних умов для представників бізнесу у регіоні, детінізації бізнесу, інвентаризації земель, надання сучасних сервісних послуг.
«Усі ці чинники надають можливість суб’єктам господарювання комфортно працювати та сумлінно сплачувати податки. А це сприяє як розвитку територіальних громад Рівненщини, так і країни в цілому», - підсумовує Віталій Коваль.
![](https://ogo.ua/images/articles/2/big/1618406553.jpg)
![](/images/bnr/happy-650-90.jpg)
Категорія: Новини > Новини Рівного
Автор: Спеціально для OGO.ua Вікторія ДжусПереглядів: 797Інші статті рубрики:
"Продавець-вигадник": на Рівненщині чоловік продавав неіснуючі товари
![](/images/articles/2/small/1702497485.jpeg)
Житель Вараського району постане перед судом за шахрайство з передоплатою за неіснуючі товари.
переглядів: 155
На Рівненщині загасили господарчу будівлю
![](/images/articles/2/small/1713600800.jpg)
У Дубенському районі ліквідовано пожежу в приватному господарстві. Вчора, 26 липня, о 17:21, до служби порятунку надійшло повідомлення про загоряння в селі Привільне на вулиці Молодіжній у Дубенському районі.
переглядів: 138
Рівненщина простилася із двома Героями
![](/images/articles/2/small/1715695831.jpg)
На Сарненщині провели в останню дорогу загиблого Михайла Куліша, у Вараші – Леоніда Ковальова.
переглядів: 171
Світло зі сміття: Біогазова станція на полігоні Рівного виробляє електрику
![](/images/articles/2/small/1721996875.jpg)
На сміттєзвалювальному полігоні Рівного протягом багатьох років успішно працює біогазова станція, яка виробляє електроенергію. Свою роботу вона почала ще у 2017 році.
переглядів: 278