14.04.2021, 21:00

На Рівненщині створили консультативну раду при територіальному органі ДРС

Сьогодні, 14 квітня, в приміщенні Рівненської торгово-промислової палати провели перше засідання консультативної ради при секторі Державної регуляторної служби України у Рівненській області.
Про це інформує Рівненська обласна державна адміністрація.

Як відомо, участь у засіданні ради взяв заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко.

Такі консультативно-дорадчі органи створюють для забезпечення якісного зворотнього зв’язку між бізнесом та владою, отримання об’єктивної інформації про нагальні проблеми бізнесу в регіонах та підвищення ефективності роботи територіальних органів ДРС, а також залучення суб’єктів господарської діяльності до участі у реалізації державної регуляторної політики, політики з питань нагляду і контролю.

«ОДА спрямовує свою діяльність на допомогу бізнесу в будь-яких питаннях, що стосуються його розвитку, а також у стосунках з контролюючими та правоохоронними органами. Важливо, що є така ініціатива. Створення такого консультативно-дорадчого органу піде на користь бізнесу. Будемо раді, якщо новостворена консультативна рада допомагатиме у вирішенні проблем, які турбують бізнес, а можливо в окремих питаннях, стане ініціатором напрацювань щодо шляхів їх розв’язання. Висловлюю сподівання, що ОДА, контролюючі органи та бізнес й надалі працюватимуть консолідовано, у взаємодії один з одним», - зазначає Ігор Тимошенко