Подати
оголошення

17.04.2021, 07:44

5 вчених Рівненщини отримають обласні премії

П’ять обласних премій у розмірі 15 тисяч гривень кожна отримають молоді учені області.
Про інформує Рівненська ОДА.
Така винагорода призначається за заслуги та досягнення в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок.

Таке рішення прийняли шляхом таємного голосування на засіданні профільної конкурсної комісії за участі перших заступників голів Рівненської ОДА Сергія Подолін та обласної ради Сергія Свисталюка.
Так, обласна премія запроваджується щороку для молодих науковців, які досягли вагомих наукових здобутків. Це особи до 35 років включно, з освітою не нижче магістерського рівня. Або ж, до 40 років включно, зі ступенем доктора наук.

«Загалом, конкурсній комісії представлено матеріали семи претендентів на призначення премій. Їх тематика дуже різноманітна. Зокрема, це роботи з історії педагогіки, психології, обліку, менеджменту, водного господарства та будівництва. Всі вони дуже вагомі та представляють нашу область на найвищому рівні. На жаль, серед них потрібно було обрати лише п'ять», - зазначив Сергій Подолін.

За його словами, обласна влада працюватиме над тим, аби наступного року збільшити число лауреатів та розмір премії. Адже провідні науковці Рівненщини заслуговують на особливу увагу.
Члени комісії, у свою чергу, подякували владі області за те, що розмір стипендії та вікові обмеження участі у конкурсі підвищуються.

Отже, на основі рішення конкурсної комісії премії призначаються спільним розпорядженням голів Рівненської ОДА та обласної ради. Цьогоріч їх планують приурочити до Дня науки, яке відзначатиметься 15 травня.
Лауреатами обласної премії стали:
◼ Сергій Куницький - кандидат технічних наук, провідний науковий співробітник науково-дослідної частини Національного університету водного господарства та природокористування.
◼ Ольга Павелко – доктор економічних наук, доцент кафедри обліку і аудиту Національного університету водного господарства та природокористування.
◼ Катерина Павелків – доктор педагогічних наук, професор кафедри іноземних мов Рівненського державного гуманітарного університету.
◼ Ольга Ткачук - кандидат психологічних наук, старший викладач кафедри психології та педагогіки Національного університету «Острозька академія».
◼ Оксана Марчук - доктор педагогічних наук, професор кафедри педагогіки ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем`янчука».

Читайте також:
Волинянка стала золотою медалісткою чемпіонату України з велопорту серед молоді