20.04.2021, 09:55

У Костопільській ОТГ відкрили новий стадіон

У Костополі відкрили стадіон "Колос". Його реконструкція тривала з 2017 року і нарешті спільними зусиллями міського, обласного та державного бюджетів роботи завершили. Загальна вартість об'єкта склала 14,9 млн грн.
На сьогодні спортивна арена має повноцінну легкоатлетичну складову: якісні бігові доріжки, великі трибуни, які можуть вмістити 1330 уболівальників, що дозволить проводити футбольні турніри не лише місцевого, а й обласного значення, тож тривають перемовини з футбольним клубом «Верес». Тут облаштовані зручні підсобні приміщення для спортсменів. Є електронне табло.

 фото topnews.rv.ua
фото topnews.rv.ua

З відкриттям сучасної спортивної арени місцевих спортсменів особисто привітав перший заступник голови Рівненської обласної ради Сергій Свисталюк, голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та податків Ігор Ясенюк та його заступник Руслан Потапчук. .

"Дуже радий, що 925 вихованців Костопільської ДЮСШ та учнів Костопільського спортивного ліцею отримали сучасний майданчик для тренувань і проведення занять. Стадіоном зможуть користуватися не лише жителі Костополя, а й усіх населених пунктів Костопільської територіальної громади." - каже депутат облради Руслан Потапчук.

фото golos.com.ua
фото golos.com.ua

За матеріалами прес служби Рівненської облради.