Ми у Facebook
20.04.2021, 16:41

Самоізоляцію в Україні контролюватимуть по-новому

зображення з slovoidilo.ua

Регламент дотримання режиму самоізоляції тепер змінився. Даними про порушників будуть обмінюватися Міністерство охорони здоров'я, Національна поліція і Міністерство цифровізації.
Систему обміну інформації про осіб, які порушують умови самоізоляції з використанням мобільного додатку системи «Вдома» Мінцифри, МОЗ і Нацполіція повинні завершити до травня 2021 року.

До червня 2021 року Мінцифри та Центр громадського здоров'я мають удосконалити обмін інформацією щодо осіб з підтвердженим COVID-19, та контактних осіб, які підлягають самоізоляції, зокрема впровадити автоматичний обмін за допомогою програмного інтерфейсу (API).

До речі, нардепи вирішили не приймати законопроект, яким вводилися штрафи в розмірі від 200 до 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 3,4 тис.гривень до 8,5 тис. гривень) за порушення режиму самоізоляції людей, що контактували з коронавірусними хворими.

Про це повідомляє Слово і Діло.

Нагадаємо, Україна пройшла пік третьої COVID-хвилі.





На правах реклами

РДБК

Відпочинок у Карпатах


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ