23.04.2021, 11:00

На вулицях Рівного помітили незвичний транспорт: фото

Ми звикли до сучасних моделей автівок: вони брутальні, виразні, динамічні, комфортні і оснащені безліччю корисних опцій.Нещодавно на вулицях міста Рівного помітили незвичний автомобіль. Це авто досить незвичного дизайну. Про що свідчить світлина такого незвичного транспорту.

Додамо, безліч автомобілів так і залишилися дизайнерськими концептами, які не дісталися навіть до дослідних зразків, не кажучи вже про масове споживача.

Нижче ми представляємо вам список з 5 найнезвичних тачок, які коли-небудь були винайдені людством.

1. OEUF ELECTRIQUE

Поль Арзано був видатним французьким інженером-конструктором локомотивів. Одного разу захопившись розробкою автомобілів, він став батьком багатьох химерних машинок, таких як Oeuf Electrique (що перекладається як «електрояйце»). Мініатюрна Oeuf Electrique стала одним з перших експериментів в розробці електромобілів і могла похвалитися мотором, що дозволяв розвивати швидкість від до 100 км/год.


2.1936 BUGATTI TYPE 57S

Італійські майстри Етторе і Жан Буггаті, батько і син, завжди славилися вишуканістю своїх робіт. Прагнучи вивести поняття «розкішне авто» на новий рівень, вони створили серію найелегантніших і бажаних автомобілів своєї епохи. Модель Type 57S стала втіленням будь-яких примх, від двигуна з робочим об’ємом 3,3 літра, що дозволяв розвивати швидкість до 150 км/год, до передньої осі, розділеної на два незалежних сегмента.


3.BMW ISETTA

Випущена в 1953 році, ця модель відкрила епоху мікроавтомобілів в післявоєнній Європі. Найвідоміший елемент дизайну (який одночасно змушував сумніватися в безпеці) – єдині передні двері, прямо на яких закріплене кермо. Таким чином, в разі небезпеки єдиним виходом для пасажира і водія залишався люк на даху. Проте, Isetta стрімко завоювала міжнародне визнання завдяки своїй економічності і надійності і допомогла врятувати фінансове становище концерну BMW.


4.1953 GENERAL MOTORS FIREBIRD I

Багато виробників автомобілів шукають натхнення в авіації. Firebird I більше нагадує дитячу фантазію, ніж серйозну спробу інновацій в автопромі, адже по суті це літак без крил, але зате з колесами. Цікаво, але навіть при всій своїй непрактичності, модель Firebird I допомогла впровадити у виробництво автомобілі з газовими турбінами, проклавши дорогу для більш пізніх і більш успішних автомобілів серії.


5.1 948 TASCO

У ранніх корветів був примітний елемент – «Т-Топ», тобто розсувний дах з двох сегментів. Однак багато хто, на жаль, забув, що це рішення утвердилось в лінійці Corvette завдяки Tasco 1948 року. Ця цікава машинка так і залишилася прототипом, але, завдяки крилам зі скловолокна і унікальному дизайну даху, назавжди завоювала собі місце в залі історії автомобільної промисловості.

Щасливе Рівне