23.04.2021, 10:25

81-річна здолбунівчанка, на яку напав сусід та спалив її будинок, потребує допомоги

Здолбунівчанка Леся Федорівна, яка постраждала від рук нападника та палія, потребує фінансової допомоги. Про це написала на власній Фейсбук-сторінці небайдужа Oksana Homoniuk.
Розбійний напад на цю 81-річну жінку, та умисний підпал її будинку, що в місті Здолбунів, по вулиці Данила Галицького, здійснив 30-річний сусід. Вночі, 16 березня, нападник розбив вікно та у балаклаві проник у її оселю. Він зв’язав скотчем руки літньої жінки та заклеїв рот, а потім виштовхав роздягнену на вулицю, і підпалив дім. Але бабуся впізнала сусіда за голосом та статурою. Зловмисник був затриманий наступного дня після вчинення розбійного нападу.


Зараз жінка проживає у Рівному в родичів. Однак все ж електричкою приїжджає до залишків своєї спаленої оселі, в якій проживала з 1970-х років.


"Їду електричкою, туди, і назад теж, бо це безкоштовно, а на маршрутку треба майже 40 гривень, де їх узяти? Мені хоч би накрити хату, я б там якось вже жила",- каже Леся Федорівна зі слізьми на очах.

Триває досудове слідство, експертна оцінка нанесених збитків ще не проведена. Тому родина та люди, які готові допомогти, чекають і ще не почали розчищати згарище.
"Друзі, постраждала від жорстоких рук нападника і палія бабуся Леся, все ще потребує допомоги! Всім відомо, що на це потрібні величезні кошти в теперішній час. Ми, українці звикли і здатні єднатись, щоб підтримати один одного в скрутні часи, тож давайте разом допоможемо цій літній жінці, що постраждала від рук зловмисника і втратила все майно, нажите протягом життя." - пише Oksana Homoniuk.

Реквізити для допомоги:

Картка Приватбанку: 5168 7574 2580 9094
Кікал Олександра Федорівна

Телефон онуки Марії Назарук: 0986349048.
Щасливе Рівне