01.05.2021, 13:57

Благодатний вогонь зійшов в Єрусалимі

зображення з news.church.ua

Як і щороку, звершилося сходження благодатного вогню в Храмі Гробу Господнього.
Як повідомляє Укрінформ, нинішня церемонія відбулася за участю 2 500 вірян, які відповідатимуть рекомендаціям «зеленого стандарту» безпеки, з 11 країн.

У Храмі Гробу Господнього були присутні представники делегацій з Кіпру, Болгарії, Білорусі, Молдови, України, Росії, Румунії, Греції, Грузії, Польщі та Казахстану.

Православні віряни вважають сходження Благодатного вогню - добрим знаком, адже, якщо вогонь не зійде, то з того дня розпочнеться Апокаліпсис. Саме тому присутні, перед церемонією сходження, причащаються і сповідаються, адже, за переказами, якщо вогонь не зійде, то кінець світу стартуватиме з храму - стіни заваляться.

На службі була традиційно присутня арабська православна молодь, яка показово і радісно виголошувала власне сповідування православної віри.

Традиційно Єрусалимський Патріарх Феофіл, молився у храмі, в спеціальному місці в храмі, в ковуклії. В храмі запанувала тиша. Пізніше стали видні спалахи, які передвіщали сходження Вогню.

Й вогонь зійшов доволі швидко. Вогонь підхопили вірні у пучки з 33 свічок. За числом життя Христа. Вірять, що переходячи п'ять разів, то вогонь не пече. І ним, навіть, умиваються.
Щасливе Рівне