День вишиванки: історія свята, коли відзначаємо у 2021 році
Історія виникнення Дня вишиванки
У 2006 році студентка Чернівецького національного університету Леся Воронюк запропонувала своїм друзям прийти на пари у вишиванках. Ідею підхопили спочатку інші студенти, потім викладачі, а потім цей флешмоб покотився по інших містах України. Лесю Воронюк надихнув однокурсник, який ходив у вишитій сорочці на пари щодня.
Ідею підтримали та обрали дату – третій четвер травня. Свято популяризує національний український одяг та збереження культурних традицій.
Як відзначають День вишиванки
Вишиванка стала популярною не тільки в Україні, а й за її межами. За всі роки з дня виникнення цього свята, відзначати його стали не тільки в Україні, а й в інших країнах. У 2018 році в кількох країнах (Канада, Таїланд, Туреччина, Австралія, Хорватія) провели акцію "Народжені у вишиванці" і всім немовлятам подарували вишиті українські сорочки.
Традиційно в цей день люди надягають вишиті сорочки, блузи та сукні на роботу, навчання або прогулянку. Також обов'язковим є колективне фото - в День вишиванки такими знімками рясніють всі соціальні мережі.
В останні роки стали проводити паради вишиванок, в різних містах – ярмарки та розпродажі. Мережеві магазини до цього дня пропонують акції та знижки на вишиті блузки та сорочки.

Юні художниці Рівненщини — серед найкращих на міжнародному конкурсі!

У Києві, в Національній бібліотеці України для дітей, підбили підсумки Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка «Майбутнє планети у наших руках!».
переглядів: 59
На Рівненщині розшукують 19-річну дівчину

Поліцейські та рідні розшукують безвісти зниклу 19-річну костопільчанку
переглядів: 121
Рівненська медична академія запрошує на День відкритих дверей

10 травня о 11:00 Рівненська медична академія гостинно відкриє свої двері для всіх охочих познайомитися з одним із провідних медичних закладів області.
переглядів: 136
У Рівному відбудеться фольклорний фестиваль

Мистецька резиденція народної творчості імені Віктора Марущака повертається у новому форматі.
переглядів: 195
Домедична допомога: школярі Рівненщини вчаться рятувати життя

На Рівненщині тривають заняття з домедичної допомоги для учнів. Їх проводять військовослужбовці, бойові медики, госпітальєри, волонтери, рятувальники та інші інструктори.
переглядів: 391