16.05.2021, 16:44

Стосується всіх клієнтів: ПриватБанк оновив правила зняття готівки

ПриватБанк змінив правила зняття готівки для всіх клієнтів
ПриватБанк змінив правила зняття готівки для всіх своїх клієнтів – тепер не потрібно буде шукати банкомати, якщо вам терміново потрібна готівка. Відділення шукати теж не треба – все стало значно простіше.

Як знімати гроші по-новому?

Якщо ви захочете зняти готівку, то зробити це можна буде прямо на касі супермаркету або ж більш ніж у двох тисячах роздрібних магазинів по всій території нашої країни, де встановлені POS-термінали. До супермаркетам, де можна буде зняти гроші на касі, відносяться Сільпо, Фора, Varus, WOG.

Коли ви робите покупки в супермаркеті на касі, то при оплаті товару банківською карткою просто попросите касира видати вам готівку. Максимальна сума становить п’ятсот гривень.

Дана послуга була введена в дію досить недавно, але вже встигла стати популярною серед усіх українців, завдяки зручності. Величезна кількість людей вже оцінило можливість отримати гроші відразу, а не бігати і шукати банкомати поблизу, яких до того ж може не бути.

Цікавий факт: українці витрачають набагато менше грошей, ніж знімають потім на касі. Середній чек покупки становить вісімдесят гривень, в той час як середня сума, яку знімають – двісті вісімдесят. Нічого складного в тому, щоб зняти готівку на касі, немає, але необхідно пам’ятати свій пін-код, адже сума буде знята безпосередньо з вашої картки.

Такий сервіс користується величезною популярністю в європейських країнах, наприклад, Німеччині, Чехії, Польщі. Українці теж давно про неї мріяли, і тепер послуга стала доступною і у нас, завдяки ПриватБанку.
Щасливе Рівне