17.05.2021, 13:00

"Волинська Голландія": колапс на дорозі, тисячі людей і краса, від якої перехоплює подих (фоторепортаж)

Як зустрічає гостей фестиваль квітів "Волинська Голландія"
"Волинська Голландія" - фестиваль квітів, який проходить на Волині з 12 до 23 травня. Гостей приймають з 10 ранку до 19 вечора, правда у понеділок, 17 травня там зробили вихідний, щоб привести до ладу територію і дати квітам відпочити.

Мова йде про тюльпани - величезне тюльпанове поле, на якому висаджені різні види і сорти тюльпанів, а від барвистості квітів просто голова йде обертом.

У неділю, 16 травня, фестиваль зібрав аншлаг - тисячі людей приїхали з різних куточків України - в основному з Волині, Рівненщини та інших сусідніх областей. І подивитися таки було на що - величезна кількість тюльпанів, цікаві фотозони на самому полі з квітами, а також насичена культурна програма - атракціони, ярмарок, жива музика. І погода сприяла святу як ніколи - весь день було тепло, але легкий вітерець не допускав сильної спеки, правда на вечір таки розпочалася гроза.Не обійшлося і без пригод - на трасі Луцьк-Ковель утворився багатокілометровий затор, який розпочинався ледь не від Луцька. Воно й не дивно - стільки людей приїхали подивитися на таку красу, та ще й у вихідний день.Щасливе Рівне