19.05.2021, 13:56
На Рівненщині спіймали рибних браконьєрів
Поліцейські наголошують усім громадянам на суворому дотриманні законодавства
На Дубенщині правоохоронці виявили браконьєрів. Про це повідомили у поліції Рівненщини.
Профілактичне відпрацювання території Хрінницького водосховища провели працівники сектору поліцейської діяльності №1 (смт Демидівка) Дубенського районного відділу поліції спільно із представниками рибоохоронного патруля.
Під час патрулювання було виявлено трьох осіб, які пересувалися водоймою на човнах, а у плавзасобі одного із них була виявлена риба у сітках. На трьох місцевих жителів складено адміністративні протоколи за порушення правил рибальства за частинами 3, 4 статті 85 КУпАП.
Профілактичне відпрацювання території Хрінницького водосховища провели працівники сектору поліцейської діяльності №1 (смт Демидівка) Дубенського районного відділу поліції спільно із представниками рибоохоронного патруля.
Під час патрулювання було виявлено трьох осіб, які пересувалися водоймою на човнах, а у плавзасобі одного із них була виявлена риба у сітках. На трьох місцевих жителів складено адміністративні протоколи за порушення правил рибальства за частинами 3, 4 статті 85 КУпАП.
![](/images/bnr/happy-650-90.jpg)
Категорія: Новини > Новини Рівного
Автор: Ольга МАРТИНЮК Переглядів: 1070Інші статті рубрики:
На Рівненщині загасили господарчу будівлю
![](/images/articles/2/small/1713600800.jpg)
У Дубенському районі ліквідовано пожежу в приватному господарстві. Вчора, 26 липня, о 17:21, до служби порятунку надійшло повідомлення про загоряння в селі Привільне на вулиці Молодіжній у Дубенському районі.
переглядів: 43
Рівненщина простилася із двома Героями
![](/images/articles/2/small/1715695831.jpg)
На Сарненщині провели в останню дорогу загиблого Михайла Куліша, у Вараші – Леоніда Ковальова.
переглядів: 98
Світло зі сміття: Біогазова станція на полігоні Рівного виробляє електрику
![](/images/articles/2/small/1721996875.jpg)
На сміттєзвалювальному полігоні Рівного протягом багатьох років успішно працює біогазова станція, яка виробляє електроенергію. Свою роботу вона почала ще у 2017 році.
переглядів: 251
На Рівненщині викрили двох чоловіків на крадіжках
![](/images/articles/2/small/1722000095.jpg)
Поліцейські Дубенського та Рівненського районів викрили жителів на крадіжках.
переглядів: 249