05.06.2021, 17:30

Ніяких вбивств собак: заступник мера Дніпра пригрозив головам сіл, ОТГ і селищ

Заступник мера Дніпра Михайло Лисенко пригрозив головам селищ, сіл і ОТГ, що якщо вони будуть укладати договори про вбивство собак, то будуть "бліді, худі і бідні".
Про це пише dp.vgorode.ua.

З'ясувалося, рішенням обласної влади, було прийнято рішення про заборону безповоротного відлову тварин. Тобто тепер на Дніпропетровщині офіційно заборонено відловлювати тварин для вбивства.


"Керівникам усіх рівнів, які ризикнуть укласти договір з Харківським КП, яке займається вбивством собак, повідомляю. Я як голова обласної комісії ЖКГ буду дуже ретельно і уважно розглядати ваші заявки на фінансування. Дуже ретельно і дуже уважно. Думаю ви мене зрозуміли", - сказав Михайло Лисенко.

фото fb Михайло Лисенко
фото fb Михайло Лисенко

За його словами, першим в "лист відстрілу" Михайла Олександровича потрапило смт. Солоне. Судячи з усього це смт вже уклало договір на безповоротний відлов тварин. Якщо хтось піде його шляхом, то, за словами заступника мера, будуть "бліді, худі і бідні".

Нагадаємо, раніше в Дніпрі був скандал на заводі "Інтерпайп", де "харківську шкуродерню" викликали відловити собак. Благо, тоді все закінчилося добре - всіх псів повернули