11.06.2021, 19:28

Поради городникам: як доглядати за огірками в червні

Дотримуючись усіх правил, можна отримати багатий урожай цього овочу
Початок літа — найважливіший час для городників. Якщо в червні правильно подбати про огірки, то незабаром можна буде насолоджуватися хрусткими і абсолютно не гіркими плодами. Найважливіше для цієї культури — рясний полив, підживлення і тепло, інформує Ukr.Media.

Що робити з огірками в червні

Щоб зав'язі не жовтіли і не опадали, потрібно якомога частіше рихлити ґрунт під огірками. Рихлість землі дозволить зберегти і мульчування перегноєм, а також регулярна прополка.

Коли на рослині є п'ять листочків, то пора прищипувати верхівку, щоб з'явилося більше жіночих квіток.

Поливати огірки потрібно виключно теплою водою не частіше трьох разів на тиждень. Давати рослині цілющу вологу краще вранці, не зачіпаючи листя.

Чим підгодувати огірки в червні

Найважливіше в догляді за цим овочем в першому місяці літа — це хороша підгодівля. Варто двічі якісно удобрити огірки. У перший раз потрібно буханець чорного хліба розмочити невеликою кількістю води, притиснути пресом і відправити в тепле місце на тиждень. Потім розбавити хліб 10 літрами води, а сумішшю вже полити огірочки.

Другий раз добре використовувати дріжджі. Для цього добрива потрібно 10 гр сухих дріжджів, 50 гр цукру і 10 літрів води. Суміш потрібно настояти протягом пари годин. Підживлення з дріжджів можна замінити на перебродивший коров'як.