17.06.2021, 18:15

Україна перемогла Північну Македонію

фото з rv.gov.ua

Зустріч для української збірної на Євро 2020 закінчилася більш ніж успішно - українські футболісти здобули перемогу над Північною Македонією.
Перший гол українці забили уже всередині першого тайму. На 29-й хвилині Андрій Ярмоленко підкорив ворота суперника. Через 5 хвилин, 34-й хвилині, Роман Яремчук на лінії офсайду отримав пас від Ярмоленка та обіграв голкіпера Північної Македонії.

Майже на 57-ї хвилині Північна Македонія отримала можливість пробити пенальті. Воротар збірної України Георгій Бущан витримав удар Езгіяна Аліоскі, але супернику вдалося обіграти українського голкіпера та зменшив різницю у рахунку.

Своє право на пенальті українська збірна отримала на 80 хвилині, але українця не вийшло забити.

України перемогла Північну Македонію 2:1, набрала 3 очка та наздогнала Нідерланди та Австрію, які теж мають по 3 пункти.

Наступного разу, Україна в Бухаресті гратиме проти Австрії, попередньо матч відбудеться 21 червня.