21.06.2021, 14:47

Вокаліст гурту «СКАЙ» Олег Собчук відіграє у Рівному квартирник

фото з rv.gov.ua.

Зустріч з музикантом відбудеться сьогодні, 21 червня. Вхід - вільний.
Поїздка вокаліста стартувала 8 червня у селищі Мілове Луганської області – це крайня східна точка України. Він хоче проїхати 2151 км за 20 днів, відвідати 18 великих міст і завершити велотур у Чопі на Закарпатті.

Мета проєкту - популяризація здорового способу життя під час пандемії та зосередження уваги молоді на актуальних проблемах алкоголю та наркотиків.


фото з rv.gov.ua.
фото з rv.gov.ua.


Зустріч у Рівному відбудеться за підтримки голови Рівненської ОДА Віталія Коваля у форматі «квартирника» - спілкування, відповіді на запитання, виконання відомих пісень гурту, і розпочнеться о 21 годині у парку імені Т.Г. Шевченка на літній естраді «Зеленка».

Всеукраїнський велотур «Незалежний» відбувається у рамках проєкту «Соціальний діалог». Стежити за веломандрівкою можна в соціальних мережах гурту «СКАЙ» та Олега Собчука. Також аби підтримати ініціативу Олега Собчука, потрібно викласти відео, на якому ви займаєтеся спортом під улюблену пісню рок-гурту «СКАЙ» із відміткою акаунтів JBL Ukraine та СКАЙ / SKAI та хештегами #НЕзалежнийвелотур #JBLзвукщотобіпідходить.

За повідомленням з Рівненської ОДА.
Щасливе Рівне