Увага розшук: рівнянин кілька тижнів не виходив на зв'язок
Ознаки, за якими можна впізнати зниклого: вигдядає на 35 років, худорлявий, з русим коротким волоссям. Зріст чоловіка близько 180 см, блакитні очі. Зниклий також має рубці на потилиці, правій нозі й животі.
Якщо вам відома будь-яка інформація про місце перебування зниклого, просимо повідомити до поліції за номером телефону 068 6771 234 або 102.

розшук, зникла людина, увага розшук, поліція, правоохоронці Рівненщини
Спеку до +32°C та без дощів прогнозують синоптики на Рівненщині 3 липня

На Рівненщині 3 липня очікується спекотна та безхмарна погода.
переглядів: 228
19-річний рівнянин ледь не став смертником для росіян

Британське видання The Guardian розповіло шокуючу історію 19-річного мешканця Рівного, якого російські спецслужби намагалися використати як смертника для здійснення теракту. Завдяки пильності хлопця та його зверненню до поліції, масштабної трагедії вдалося уникнути.
переглядів: 269
У Рівному водій-наркоман протаранив шлагбаум райуправління поліції

Учора, близько 15:00, у Рівному відбулася надзвичайна подія: водій автомобіля "Geely", намагаючись уникнути зупинки патрульними, протаранив шлагбаум та заїхав на територію Рівненського районного управління поліції.
переглядів: 349
Рівнянин "пожартував" про крадіжку совісті та отримав штраф від поліці

Днями на вулиці Дубенській у Рівному патрульні отримали виклик про можливу крадіжку. Однак, прибувши на місце, виявилося, що заявник "жартував", повідомивши, що у нього "вкрали совість". Здавалося б, невинний виклик обернувся для чоловіка адміністративною відповідальністю.
переглядів: 308
У забрудненні річки Іква на Рівненщині підозрюють очисні споруди Тернопільщини

Державна екологічна інспекція Поліського округу розпочала перевірку інформації щодо забруднення річки Іква в Дубенському районі Рівненської області.
переглядів: 264