04.07.2021, 19:46

Відомий рівнянин анонсував появу нової книги

Авторка фото Аліна Ромашко

Нещодавно у Рівному відбулася зустріч з відомим журналістом та експертом Віталієм Голубєвим.
1 липня о 17.00 у книгарні "Дружба", що на майдані Незалежності, 5, разом із "Рівнекнигою" Віталій Голубєв презентував друге видання книги "ЕФЕКТИВНІСТЬ ДЛЯ ТИХ, ХТО ПРАЦЮЄ З ІНФОРМАЦІЄЮ", яке побачило світ у виданні "Мандрівець".


Авторка фото Аліна Ромашко
Авторка фото Аліна Ромашко


У порадах, роздумах та всіляких секретах ефективної роботи з інформацією, сумніватися не варто, адже автор публікує тільки ті настанови, у дієвості яких пересвідчився на власному досвіді.

"Я ніколи не опираюся у своїх книгах на те, що є поза моїм досвідом, адже вважаю, що мій читач повинен користати з тих порад, які я сам активно використовую у власному житті", - говорить Віталій ГОЛУБЄВ.


Авторка фото Аліна Ромашко
Авторка фото Аліна Ромашко


На зустрічі автор також поділився новиною, що зараз активно працює над новою книгою, яка, як він сподівається, побачить світ найближчим часом. Уривки з рукопису присутні змогли почути на зустрічі. Це глибокодумні, часом ліричні роздуми про життя, сенс буття й місце людини у Світі. Спостерігаючи за слухачами, можна було помітити, що нові тексти Віталія примушують їх задуматися й справляють потужний емоційний вплив.

У кінці зустрічі охочі могли поспілкуватися з автором та отримати від нього підпис на придбаних екземплярах "Ефективності" від Мандрівця.
Щасливе Рівне