21.07.2021, 13:38

Біля Рівнеазоту проводять дослідження ґрунту після вибуху

Екологічна експертиза через аварію на Рівнеазоті триває
У селах біля "Рівнеазоту" та на околиці Рівного Держекоінспекція відібрала проби ґрунтів. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив очільник відомства Андрій Мальований.

Дослідження ґрунтів фахівці розпочали після викиду газів на хімічному підприємстві, що стався 20 липня. Екологічна експертиза через аварію на Рівнеазоті триває, повідомив Андрій Мальований.

"Учора та сьогодні здійснюється дослідження ґрунтів у населених пунктах поблизу підприємства з урахуванням рози вітрів. Уже відібрано проби ґрунту в 5-х точках: поблизу підприємства ПрАТ "Рівнеазот", на території населених пунктів Городок, Караєвичі, Обарів, а також у місті Рівне – зі сторони луцького кільця", повідомив він.

Він також зазначив, що після аварії на підприємстві туди виїхали інспектори екоінспекції й зафіксували, що забруднюючі речовини перестали надходити в повітря. Спеціалісти відділу інструментально-лабораторного контролю інспекції Поліського округу зробили заміряли атмосферного повітря – показники в рамках допустимих концентрацій, написав Андрій Мальований.