19.08.2021, 09:00

Які перспективи будівництва рівненського стадіону "Авангард"?

За умови нарощення темпів будівництва рівненського стадіону «Авангард», є можливість залучити додаткові 50 млн грн з держбюджету.
Про це повідомив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль під час інспекції ходу будівництва об’єкту.

«Чесно кажучи, незадоволений темпами робіт. Маємо 150 мільйонів, залучених із різних джерел на об'єкт "Великого будівництва", а кількість працівників недостатня. Тому, якщо будівельники вирівняють графік, у нас є можливість залучити додаткові 50 мільйонів гривень із спеціальної спортивної субвенції. Про це спілкувався безпосередньо з керівництвом Офісу Президента», - розповів Віталій Коваль.

Голова ОДА додав, що сьогодні разом із керівництвом міста та підрядником прийняли рішення двічі на тиждень проводити на об’єкті наради для контролю ситуації.«Наша задача – здати першу чергу в 2021 році. А 50 мільйонів є хорошим стимулом для цього. Народний Клуб "Верес" Рівне має грати у рідних стінах! Спільними зусиллями ми добудуємо «Авангард»» - наголосив Віталій Коваль.

Керівник фірми підрядника запевнив голову ОДА, що невдовзі будівельників збільшать із 62 до 200, таким чином будуть нарощувати темпи.