22.08.2021, 18:40

Рівнян кличуть здати кров у День прапора

Цього понеділка, 23 серпня, з 8:10 до 12:30 Рівненський обласний центр служби крові вкотре кличе бути донором та здати кров.
Завдяки цьому медики зможуть врятувати життя таким людям: онкохворим, поки у них триває лікування; діти та дорослі, яким проводять операції на серці чи трансплантації; породіллі з ускладненими пологами; при опіках, травмах, після ДТП; після хірургічного втручання, з ускладненими наслідками.

"Ми неймовірно горді з того, що рівняни є постійними донорами крові та активно популяризують культуру донорства. Шановні донори! Будь ласка, дотримуйтеся рекомендацій перед здачею крові, плазми, тромбоцитів. Будь ласка, виспіться, поснідайте – кава без молока, чай, каша на воді, відварне м’ясо чи риба. Обов’язково випийте теплої води – 2-3 склянки. Ваша кров - рятує життя!", – повідомляють на сторінці Рівненського обласного центру служби крові у Фейсбуці.Донорів очікують у пункті переливання крові на вулиці Степана Бандери, 31 з 8.15 до 12.30 год. Й не забудьте про документ, що засвідчує Вашу особу.
Щасливе Рівне