Що про вас знає Facebook і як використовує ці дані
Щоб допомогти рекламодавцям, Facebook сортує інформацію про користувачів у окремі категорії, вони залежать від статі юзерів, їх віку, інтересів та іншого. Сама компанія виправдовується тим, що мовляв, збирає інформацію для того, щоб потім видавати користувачу максимально потрібну і актуальну для нього рекламу. Але як з'ясувати, що саме про вас знає соцмережа, до яких категорій вона вас відносить і як вирішує, яку рекламу вам показувати.
Перейдіть за посиланням https://www.facebook.com/ads/preferences, щоб подивитися свої налаштування реклами у Facebook. У цих налаштуваннях є спеціальна сторінка, яка призначена для рекламних налаштувань, і тут є чотири розділи.
![Фото - Thought Catalog](https://ogo.ua/images/articles/2/big/1577737564.jpg)
Ваші зацікавленості
У цьому розділі наведені ваші налаштування реклами відповідно до того, чому ви віддаєте перевагу серед розваг; ваші професійні чи спортивні зацікавлення; місця, де ви побували; а також ваша сім'я, хобі, освіта і стиль життя. В Facebook кажуть, що більша частина цієї інформації була зібрана з реклами, на яку користувачі клікали раніше чи сторінок, які вподобували.
Реклама, з якою користувач взаємодіяв
У цьому розділі соцмережа детально показує, яка реклама має контактну інформацію користувача, на яку рекламу він клікав, і які рекламні сайти відвідував.
Ваша інформація
У цьому розділі міститься інформація про ваші стосунки, про те, де ви працюєте і яку посаду займаєте, якщо ви повідомляли ці дані у себе на сторінці. Ба більше, у цьому розділі можна побачити, до якої категорії Facebook вас відніс. А таких категорій є безліч – це може бути "Міленіали", "Мандрівники", "Емігранти", тощо.
Налаштування реклами
У цьому розділі ви зможете налаштувати рекламу – виберіть, чи хочете ви, щоб Facebook надсилав вам рекламу у відповідності до ваших зацікавлень. І тут мова йде не тільки про сам Facebook, але і про додатки, які йому належать, наприклад Instagram. Однак, навіть якщо ви видалите всі налаштування підібраної для вас реклами, це не означає, що вона зникне з вашої стрічки новин. Реклама залишиться, але вона буде випадковою. З цього приводу у компанії кажуть, що реклама дозволяє зробити Facebook безкоштовним для користувачів.
![Фото - Business Insider](https://ogo.ua/images/articles/2/big/1577737674.jpg)
![](/images/bnr/happy-650-90.jpg)
Як швидко очистити ручки газової плити від жиру: простий і дієвий метод
![](/images/articles/2/small/1739717740.jpg)
Ручки газової плити часто стають осередком жирових забруднень, оскільки їх очищення не завжди входить до списку регулярних завдань.
переглядів: 169
Як вивести соляні розводи з взуття: прості поради для ідеального вигляду
![](/images/articles/2/small/1739705766.jpg)
Замшеве взуття, зокрема популярні угги, виглядає стильно й чудово зігріває в холодну пору року. Проте зимові дороги часто залишають на ньому неприємні сліди солі. Щоб повернути взуттю доглянутий вигляд, можна скористатися перевіреними домашніми методами.
переглядів: 535
Вініл то любов
Це не просто пристрій для відтворення музики. Вініловий програвач - то портал у інший світ, де звук набуває глибини і теплоти, яких немає в цифровому форматі. Кожен тріск голки, кожне легке потріскування під час прослуховування – це не недоліки, а частина дива. https://soundmag.ua/ru/catalog/vinyl-players/ оберіть в каталозі та готуйтеся до дива, адже перше прослуховування - як відкрити скриню зі скарбами, з якої почали витікати мелодії, наповнені емоціями. Чому?
переглядів: 337
Пенсії для осіб з III групою інвалідності у 2025 році: які суми очікувати
![](/images/articles/2/small/1739551694.jpeg)
Розмір пенсій для людей з III групою інвалідності в Україні залежить від прожиткового мінімуму, встановленого для непрацездатних осіб. У 2025 році цей показник становить 2 361 грн.
переглядів: 525
Як отримати рекордний урожай смородини: ефективне підживлення, яке варто внести у лютому
![](/images/articles/2/small/1666113225.jpeg)
Смородина — одна з найпопулярніших ягідних культур, і її врожайність безпосередньо залежить від правильного догляду. Традиційні методи підживлення, такі як компост чи торф, не завжди дають очікуваний результат.
переглядів: 513