18.09.2021, 19:29

Чехія відкрила кордони для українців: що треба знати

В’їзд дозволено українцям, від вакцинації другою дозою яких минуло щонайменше 14 днів
Чеська Республіка дозволила в’їзд вакцинованим громадянам України. Про це повідомляє Украінформ.

Згідно з нею, в’їзд до Чехії дозволено громадянам України, які пройшли повний курс щеплення вакциною, сертифікованою Європейською агенцією з лікарських засобів (Vaxzevria (AstraZeneca), Spikevax (Moderna), Comirnaty (Pfizer/BioNTech), Janssen, Covishield). та отримали на порталі або в додатку «Дія» сертифікат про проходження вакцинації встановленого зразка.

При цьому, в’їзд дозволено українцям, від вакцинації другою дозою яких минуло щонайменше 14 днів, за умови наявності сертифікату про повний курс вакцинації, виготовленого англійською мовою із зазначенням персональних даних про вакциновану особу, типу вакцини, ідентифікаційними даними установи, що видала сертифікат, а також можливості віддаленої перевірки вказаних у письмовому підтвердженні даних (через QR-код).

Мандрівникам необхідно також мати в’їзний формуляр, який потрібно заповнити онлайн. Його у роздрукованому або електронному вигляді слід подати під час прикордонного контролю або при перевірці місця проживання.

Крім того, до Чехії можуть потрапити українці, які мають дозвіл на проживання тут або іншій країні Євросоюзу, а також у виняткових гуманітарних ситуаціях за наявності підтверджуючих документів, виданих чеськими органами.
Щасливе Рівне