22.09.2021, 16:31

На Рівненщині працюватимуть дитсадки та лише третина шкіл

фото з prm.ua.

Перший заступник голови ОДА Сергій Подолін провів розширену нараду щодо діяльності закладів освіти та інших установ в умовах «жовтої зони».
Згідно з рішенням Державної комісії ТЕБ і НС із 23 вересня змінюється формат роботи освітніх закладів. Вони працюватимуть офлайн лише за умови наявності хоча б одного щеплення у 80% працівників закладу. Якщо показники вакцинації персоналу у закладі освіти нижче - він працюватиме онлайн


Як зазначив Сергій Подолін, в галузі освіти спостерігається позитивна тенденція щодо 80% вакцинованих працівників. Якщо минулого тижня цей показник становив 11%, то нині збільшився удвічі та складає вже 25-30%».

Наразі готові працювати в умовах «жовтої» зони у звичному режимі близько третини освітніх закладів.

Як пояснив Сергій Подолін, ситуація із школами та вузами постійно змінюватиметься. Як тільки у навчальному закладі показник вакцинації працівників досягне 80% - всі зможуть повернутися до офлайн формату роботи.

Натомість, дитсадки, початкові класи та спецзаклади загальної освіти продовжать працювати. Це передбачено змінами, внесеними до Постанови Уряду сьогодні.

Разом з тим, місцеві комісії можуть самостійно приймати рішення щодо закриття закладів освіти. У цьому разі, діти перебуватимуть на карантині, а оплата праці персоналу становитиме дві третіх заробітної плати.

За повідомленням з Рівненської ОДА.
Бесплатка

купити смартфон Apple iPhone в Одесі, УкраїнаПанасюк

АвтовикупТріада


Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ