10.10.2021, 11:04

У Рівному змагалися легкоатлети

фото з invasport-rivne.ucoz.ua

На початку жовтня у Костополі (стадіон «Колос») відбувся кубок Рівненської області з легкої атлетики та чемпіонат Рівненської області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат з ураженнями опорно-рухового апарату, порушеннями слуху, зору та розумового та фізичного розвитку.
У змаганнях взяло участь 80 спортсменів: Березнівської, Зарічненської, Здолбунівської, Костопільської, Млинівської територіальних громад, Клеванської спеціальної школи № 1, Клеванської спеціальної школи № 2, Острозької спеціальної школи № 1, Рокитнівського центру «Інваспорт», РОДЮСШОІ, міст Сарн та Рівного.


фото з invasport-rivne.ucoz.ua
фото з invasport-rivne.ucoz.ua


Змагання відбувалися в особистому заліку окремо по класам та по нозологіях, серед чоловіків та жінок, юнаків та дівчат.


фото з invasport-rivne.ucoz.ua
фото з invasport-rivne.ucoz.ua


За результатами змагань переможцями кубку стали:



Спортсмени з ураженнями ОРА:

Кодратюк Андрій (Березнівська ТГ), Горбатюк Поліна (Березнівська ТГ) та Августін Наталія (Млинівська ТГ) у бігу на 100 м;

Кондратюк Андрій (Березнівська ТГ), Скаковець Микола (Рокитнівський центр «Інваспорт») та Августін Наталія (Млинівська ТГ) у бігу на 200 м;

Комнацький Максим (м. Рівне) у бігу на 400 м;

Кондратюк Андрій (Березнівська ТГ) та Орлицька Олена (Рокитнівський центр «Інваспорт») у стрибках у довжину з розбігу;

Свирид Адам (клас F-38, Зарічненська ТГ), Вдовин Михайло (клас F-42, Млинівська ТГ), Крук Володимир (клас F-44, Рокитнівський центр «Інваспорт»), Козярчук Олег (клас F-46, РОДЮСШОІ), Шимко Григорій (клас F-56, м. Сарни), Міськов Андрій (клас F-57, РОДЮСШОІ) та Юрчук Іванна (Костопільська ТГ) у штовханні ядра;

Вдовин Михайло (клас F-42, Млинівська ТГ), Усович Роман (клас F-44, Зарічненська ТГ), Шимко Григорій (клас F-56, м. Сарни), Булка Дмитро (клас F-57, Березнівська ТГ) та Юрчук Іванна (Костопільська ТГ) у метанні диска;

Свирид Адам (клас F-38, Зарічненська ТГ), Вдовин Михайло (клас F-42, Млинівська ТГ), Усович Роман (клас F-44, Зарічненська ТГ), Данилів Михайло (клас F-47, Зарічненська ТГ), Шимко Григорій (клас F-56, м. Сарни), Булка Дмитро (клас F-57, Березнівська ТГ) та Орлицька Олена (Рокитнівський центр «Інваспорт») у метанні списа.


Спортсмени з порушеннями зору:

Ковалюк Анастасія (Клеванська спецшкола №1) у бігу на 100 м;

Левчик Сергій (м. Рівне) та Ковалюк Анастасія (Клеванська спецшкола №1) у бігу на 200 м;

Левчик Сергій (м. Рівне) у бігу на 400 м;

Шульгін Марія (Млинівська ТГ) у стрибках у довжину з розбігу;

Мінаєв Павло (РОДЮСШОІ) та Невада Людмила (Млинівська ТГ) у штовханні ядра;

Набухотний Роман (м. Сарни) та Невада Людмила (Млинівська ТГ) у метанні диска;

Мінаєв Павло (РОДЮСШОІ) у метанні списа.


Спортсмени з порушеннями РФР:

Мороз Максим (м. Рівне) та Крупич Анна (м. Рівне) у бігу на 100 м;

Котух Євген (Клеванська спецшкола №2) та Корева Олександра (м. Рівне) у бігу на 200 м;

Котух Євген (Клеванська спецшкола №2) та Корева Олександра (м. Рівне) у бігу на 400 м;

Котух Владислав (м. Рівне) та Михальчук Юлія (Клеванська спецшкола № 2) у стрибках у довжину з розбігу.


Спортсмени з порушеннями слуху:

Василевич Родіон (Острозька спецшкола №1) та Удодик Вікторія (Острозька спецшкола №1) у бігу на 100 м;

Василевич Родіон (Острозька спецшкола №1) та Удодик Вікторія (Острозька спецшкола №1) у бігу на 200 м;

Поминчук Денис (м. Рівне) у бігу на 400 м;

Василевич Родіон (Острозька спецшкола №1) у стрибках у довжину з розбігу;

Яша Юрій (м. Сарни) та Деркач Вікторія (м. Сарни) у штовханні ядра;

Яша Юрій (м. Сарни) та Деркач Вікторія (м. Сарни) у метання диска;

Яша Юрій (м. Сарни) та Яринич Інесса (м. Сарни) у метання списа.



У підсумку переможцями чемпіонату стали:



Юнаки та дівчата з ураженнями ОРА:

Степанець Нікіта (РОДЮСШОІ), Стасюк Богдан (Костопільська ТГ) та Драганчук Ангеліна (Костопільська ТГ) у бігу на 60 м;

Пащук Олександр (РОДЮСШОІ) та Стасюк Богдан (Костопільська ТГ) у бігу на 100 м;

Пащук Олександр (РОДЮСШОІ) у бігу на 200 м;

Шеремет Володимир (Рокитнівський центр «Інваспорт») та Кодратюк Богдан (Березнівська ТГ) у стрибках у довжину з розбігу;

Пащук Олександр (РОДЮСШОІ), Кусік Марія (Костопільська ТГ) та Янкова Марина (м. Сарни) у метанні м’яча.



Юнаки та дівчата з порушеннями зору:

Дзюба Антон (Клеванська спецшкола №1) та Дейнеко Діана (Клеванська спецшкола №1) у бігу на 60 м;

Качановський Дмитро (Клеванська спецшкола №1) та Корева Марина (РОДЮСШОІ) у бігу на 100 м;

Качановський Дмитро (Клеванська спецшкола №1) та Корева Марина (РОДЮСШОІ) у бігу на 200 м;

Качановський Дмитро (Клеванська спецшкола №1) та Корева Марина (РОДЮСШОІ) у стрибках у довжину з розбігу;

Качановський Максим (Клеванська спецшкола №1) та Оліфір Дарина (Клеванська спецшкола №1) у метанні м’яча.



Юнаки та дівчата з порушеннями РФР:

Жарський Дмитро (Клеванська спецшкола №1) у бігу на 60 м;

Жарський Дмитро (Клеванська спецшкола №1) у бігу на 100 м;

Барсуков Артем (Здолбунівська ТГ) у бігу на 200 м;

Жарський Дмитро (Клеванська спецшкола №1) у стрибках у довжину з розбігу;

Барсуков Артем (Здолбунівська ТГ) у метанні м’яча.



Юнаки та дівчата з порушеннями слуху:


Лазаренко Юлія (Острозька спецшкола №1) у бігу на 60 м;

Кукуруза Дмитро (РОДЮСШОІ) та Лазаренко Юлія (Острозька спецшкола №1) у бігу на 100 м;

Кукуруза Дмитро (РОДЮСШОІ) у бігу на 200 м;

Кукуруза Дмитро (РОДЮСШОІ) у стрибках у довжину з розбігу;

фото з invasport-rivne.ucoz.ua
фото з invasport-rivne.ucoz.ua


Переможців та призерів змагань нагородили грамотами та медалями.

За повідомленням з Рівненського Інваспорту, nvasport-rivne.ucoz.ua.
Щасливе Рівне