11.10.2021, 13:10

У Рівному мами-красуні вийдуть на подіум

У фіналі «Пузата мама» покаже рівнянам найкрасивіших вагітних жінок Рівного.
Свято відбудеться 17 жовтня на площі перед ТРЦ "ЗЛАТА ПЛАЗА" Початок о 14 годині.


На фіналі вагітні влаштують справжнє шоу з постановками виходів від хореографа Дани Антончук. Також у цей день відбудеться зустріч усіх попередніх учасниць проекту разом зі своїми малюками, парад двійнят та багато розваг.
Як розповідає засновниця проекту Оксана КРАВЕЦЬ, те, що відбувається з мамою під час вагітності вливає на розвиток малюка, здоров’я, формування уявлень про саме материнство. Саме тому, ми оточуємо наших учасниць любов’ю, увагою в які додаємо ще й корисні знання.

Проект “Пузата мама”, зазначає пані Кравець, це не лише активне дозвілля у колі матусь, а й можливість отримати потрібні навички, які знадобляться під час вагітності, пологів та догляду за малюками, а також розуміння того, що вагітність – це особливий стан, який поважається і підтримується у суспільстві.

На території буде ярмарок майстрів Handmade. Тут можна буде придбати вироби ручної роботи та різноманітні аксесуари.

І звичайно ж, будуть локації для фото – яскрава фотозона від Студії декору decor_kazka_rv та сімейна від гіпермаркету меблів dybok.com.ua. На діток чекатимуть розваги разом із аніматорами від Агенціії дитячих свят “Кукуся”.Святкову програму заходу відкриють:

артистка та супермодель Єва Шмідт та “Evа_lution”
Школа вокалу Олени Тарновецької
Зразковий естрадний хор „ФАНТАЗІЯ” Рівненського МБК
Музичний супровід заходу - Show studio "MParty"
Охоронний супровід - Охоронна компанія Шериф
Щасливе Рівне