15.10.2021, 21:14

На Рівненщині теж посилили правила перевезень

фото з rv.gov.ua.

Там, де є «жовтий» «помаранчевий» або «червоний» рівень епіднебезпеки, посилюються правила для пасажирських перевезень. Це передбачено в змінах до постанови N1236, прийнятих Кабінетом Міністрів України. Нові правила будуть актуальні з 21 жовтня.
Це стосується автотранспорту на автобусних маршрутах, літаки та потяги у міжрегіональному сполученні. Зміни стосуються як регулярних, так і нерегулярних перевезень.

Для таких перевезень водії, члени екіпажу та пасажирі повинні мати один із вказаних документів:

документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації або документа, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини для регіонів «жовтого» рівня епідемічної небезпеки;

міжнародний, внутрішній сертифікат або іноземний сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини, дозволених ВООЗ для використання в надзвичайних ситуаціях, негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія);
негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тест на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, який чинний 72 години.

Ці правила не стосуватимуться міських та внутрішньообласних перевезень.

Перевізник відповідатиме за наявність таких документів у пасажирів, водіїв та членів екіпажу.

За повідомленням з Рівненської ОДА.
Щасливе Рівне