21.10.2021, 12:12

Укрзалізниця розгорнула на залізничних вокзалах пункти вакцинації

На залізничних вокзалах відкрили пункти вакцинації та експрес-тестування на Covid-19
«Укрзалізниця» розгорнула на залізничних вокзалах пункти вакцинації та експрес-тестування на коронавірус. Про це повідомила пресслужба компанії.

Як повідомляється, пункти вакцинації відкрили на 5 вокзалах: Київ, Львів, Харків, Одеса та Дніпро. Нагадаємо, що щеплення є безкоштовним.

Водночас пункти експрес-тестування відкрили на 10 вокзалах: Київ, Львів, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Мукачеве, Кривий Ріг, Вінниця та Полтава. Пасажири, які мають квиток на поїзд, зможуть зробити експрес-тест за 350 грн. Аналіз робитиме медична лабораторія «CSD».

В «Укрзалізниці» також зазначили, що планують збільшувати перелік вокзалів, де діятимуть пункти вакцинації та тестування.

Як повідомлялося раніше, від 21 жовтня в Україні діє посилений карантин, він стосується пасажирських перевезень між областями автобусами, потягами та літаками.

У «жовтій», «помаранчевій» та «червоній» зоні як у водія, екіпажу, так і у пасажирів має бути документ, який підтверджує їхню ковід-безпечність: або сертифікат вакцинації, або ПЛР чи експрес-тест, якому не понад 72 годин. В «Укрзалізниці» заявили, що пускатимуть в поїзди лише щеплених пасажирів або з ПЛР-тестом.
Щасливе Рівне