24.10.2021, 17:38

Смерть українки в Голлівуді: нові деталі

ГАЛИНА ГАТЧІНС, ФОТО З INSTAGRAM

Триває розслідування загибелі операторки українського походження Галини Гатчінс під час зйомок фільму "Іржа"
У центрі розслідування двоє осіб: це збройова експертка Ганна Ґутьєррес-Рід - відповідальна за зброю на знімальному майданчику, а також асистент режисера Дейв Голлс, який передав Болдуїну зброю, з якої поранили режисера Джоела Соуса та операторку Галину Гатчинс, для якої постріл зрештою став смертельним.

Про це повідомляє Німецька Хвиля.

Згідно з попереднім звітом поліції щодо розслідування інциденту, який у суботу, 23 жовтня, Ганна Ґутьєррес-Рід підготувала зброю до зйомок, а Дейв Голлс передав її Болдуїну, запевнивши у тому, що вона не заряджена бойовими патронами. Голлс "не знав про те, що зброя була заряджена бойовими патронами", йдеться у звіті поліції.


За даними видання Los Angeles Times, за кілька годин до стрілянини на знімальному майданчику нависло напруження через те, що шестеро членів знімальної групи скаржилися на умови праці. Серед тих, хто вимагав кращих умов роботи, згідно з повідомленням ЗМІ, була й застрелена Галина Гатчинс.

Нагадаємо, зірка кіно Алек Болдвін під час зйомок вестерну “Іржа” поранив двох людей. Через це пішла з життя операторка Галина Хатчінс, а режисер стрічки Джоел Соуза отримав поранення.
Щасливе Рівне