Як посадити кріп на зиму, щоб навесні мати ранню зелень
Причину популярності зелені пояснити дуже легко. По-перше, рослина приносить організму людини неймовірну користь. По-друге, кріп покращує смакові якості багатьох страв і є хорошою «прикрасою» для обіду і вечері. По-третє, рослину можна назвати «невимогливою», яка витримує навіть самі непрості погодні умови.
З цієї причини багато городників займаються посадкою зелені саме в осінній період. Однак у багатьох недосвідчених дачників виникає цілком закономірне питання: "коли і як саме садити кріп?".
Терміни посадки
Орієнтуватися краще не на дату, а на температуру.
Почати займатися посадкою кропу на зиму слід в той момент, коли нічна температура повітря вже стала негативною (-2...-3 градуси).
При цьому в денний час теж має бути досить холодно: не більше 3 градусів тепла, а можна й при невеликому мінусі.
Місце посадки
Для зелені найкраще підходить відкрита і незатінена ділянка.
Ґрунтовий покрив на цьому місці повинен бути пухким і містити чимало поживних речовин. Бажано внести органіку.
Підготовка ділянки
Ще за плюсової температури — заздалегідь треба підготувати грядки, бо по морозу це робити вже набагато складніше. На грядці, обраної для осінньої посадки кропу, слід провести перекопування.
Також потрібно постаратися зробити поверхню ділянки максимально рівною. Після цього необхідно викопати борозни. Бажано, щоб між рядами було близько 0,2 метра.
Посів
Запам'ятайте головне правило — при підзимому посіві будь-яких культур проливати водою їх не треба! Просто у підготовлені борозенки відправляєте насіння та зверху присипаєте їх землею — і все. Але землею присипати треба не мерзлою, для цього заздалегідь підготуйте відро землі — занесіть його в сарай або будь-яке приміщення з плюсовою температурою і після висадки кропу присипте його цією землею.

"Газмережі" проводить обслуговування у Рівному з тимчасовим відключенням газу

Рівненська філія "Газмережі" повідомляє про проведення планового технічного обслуговування газових мереж у багатоквартирних будинках обласного центру. У зв'язку з необхідністю виконання цих робіт, тимчасово буде припинено розподіл газу за низкою адрес.
переглядів: 139
ТОП-5 ВНЗ Рівненщини за рейтингом "Освіта.ua"

Інформаційний освітній ресурс «Освіта.ua» оприлюднив свіжий рейтинг ТОП-200 ВНЗ України, до якого увійшли п'ять провідних закладів вищої освіти Рівненської області. Розповідаємо про кожен з них, їхні особливості та переваги для майбутніх студентів.
переглядів: 145
Бананова шкірка – секрет пишного саду та кімнатних рослин

Виявляється, звичайна бананова шкірка – це не просто харчові відходи, а справжнє джерело цінних поживних речовин для ваших рослин. Замість викидати її у сміття, подаруйте своїм зеленим улюбленцям неймовірний заряд енергії та здоров'я!
переглядів: 191
16 травня на Рівненщині знову очікуються нічні заморозки

Рівненський обласний центр з гідрометеорології попереджає про збереження небезпечних погодних умов на території області. За прогнозами синоптиків, у ніч та ранок 16 травня очікуються заморозки в повітрі 0..-2º, що відповідає ІІ рівню небезпечності – помаранчевому.
переглядів: 233
Як боротися з яблуневою плодожеркою: найефективніші методи захисту саду

Яблунева плодожерка – один із найнебезпечніших шкідників плодових культур. Крім яблуні та груші, пошкоджує плоди сливи, аличі, абрикоса, черешні, персика і деяких інших культур, але найбільшої шкоди завдає в насадженнях яблуні.
переглядів: 197