Ми у Facebook
25.10.2021, 15:58

Деверсіті Груп: зробити життя рівнян комфортним

Деверсіті Груп – новий професійний, креативний і амбітний забудовник, який розпочав активну діяльність у нашому місті. Нещодавно відбулося представлення усіх проєктів групи та зустріч з рієлторами.
Деверсіті Груп почала працювати у Рівному минулого року, але вже заявила про себе двома амбітними будівництвами – Житловим комплексом бізнес-класу Sky Hall, який споруджують на вулиці Степана Бандери, та Житловим комплексом комфорт-класу Amber Park, що на Данила Галицького. Вони, як переконують забудовники, матимуть кілька цікавих і корисних нововведень, які забезпечать комфортний і безпечний життєвий простір.


Деверсіті Груп – нове бачення розвитку містаПопри те, що у Рівному діяльність фірми тільки починається, у забудовників уже є багатий досвід роботи у цій галузі:

“Ми представляємо групу компаній з Івано-Франківська. До цього активно займалися будівельною діяльністю, яка, однак, не стосувалася житлових забудов. Це були об’єкти інфраструктури: мости та укріплення. У 2010 році реалізували декілька проєктів житлового будівництва в Івано-Франківську. Деверсіті Груп, як уже було зазначено, це кілька компаній, які працюють у сфері інжинірингу, будівництва. Також з нами співпрацюють проєктанти й фінансисти. Це те поєднання, яке дозволяє якісно і повною мірою реалізувати проєкт на усіх етапах – від ідеї й до передачі задоволеному споживачеві. Назва “Деверсіті Груп” виникла не так давно. “Деверсіті” з англійської означає багатогранність та різноманітність, але ми вкладаємо в це слово ще один сенс: ДевелоптВершнофСіті – себто розвинена постать міста. Тому ми не тільки знаходимо простір під забудову, але й прагнемо наділити його новим змістом та значенням, шукаємо нові точки розвитку, аби втілити у реальність те, що до цього було на папері. Ключове місце у цьому процесі займає людина, її бажання та потреби”, – розповідає Андрій БОНДАРЕНКО, директор Деверсіті Груп.

А тому, як переконує Андрій БОНДАРЕНКО, навколо будинків буде облаштований прибудинковий простір, території прикрашатимуть зелені насадження, дитячі майданчики.

“Ми не хочемо ставити ще одну “коробку”, а прагнемо спорудити будинки, які стануть візитівкою міста Рівного”, – наголошує Андрій БОНДАРЕНКО.


Sky Hall – будинки, які сягають небаОдин із перших подібних проєктів – це Житловий комплекс бізнес-класу Sky Hall. Головна мета – створити не лише зручний комплекс, а й збудувати справжнє місце позитивних подій у місті. Саме тому будинки розташовуються у центральній частині міста – на вулиці Степана Бандери, яка є однією з найбільших. Поруч знаходяться школа та дитячий садок, ліцей, інститут, лікарня, аптеки, магазини. А центр міста можна буде споглядати з вікон свого помешкання.

Комплекс складатиметься з двох будинків, перший із них планують завершити до кінця 2023 року.

“Sky Hall – у цій англоломовній назві ми закладаємо перш за все прагнення до втілення цілей, бажання позитивних змін у житті”, – говорить керівник відділу продажів Деверсіті груп Світлана ФОКШЕЙ.

Важливо зазначити, що Sky Hall стане самодостатнім, орієнтованим на потреби мешканців комплексом, який забезпечить усі потреби та запити тих, хто там житиме. Він буде безпечним і матиме власну розмаїту інфраструктуру. Забезпечений і дворівневим паркінгом, і великим та зручним торговим центром, де можна буде знайти усі необхідні товари, і дитячим майданчиком, де малеча матиме змогу весело й корисно провести час. До речі, як підкреслюють фахівці Деверсіті Груп, під час проєктування цього майданчику надихалися досвідом Швеції, де особливо приділяють увагу саме таким об’єктам інфраструктури.

“Нам не хотілося, аби майданчик був банальним та схожим на інші, тому звернулися до іноземних напрацювань. Впевнена, що завдяки нашим рішенням він буде цікавим не тільки дітям, а й дорослим”, – підкреслює Світлана ФОКШЕЙ.

Незамінною рисою комплексу є орієнтованість на довкілля та збереження екології. Саме тому у SkyHall будуть встановлені ліхтарі, які генеруватимуть енергію сонця, а також власна система розподільного збору сміття.

Крім того, проєкт має і соціальне спрямування – кілька квартир передадуть правоохоронцям, які очікують житло згідно з чергою. Тож, щодо безпеки й порядку точно не доведеться хвилюватися!

У комплексі Sky Hall будуть передбачені 1-, 2-, 3-кімнатні квартири, дворівневі помешкання та пентхауси. Усі вони матимуть оригінальне планування (можливо буде, між іншим, перепланувати згідно зі своїми побажаннями та потребами). Приміщення збудують таким чином, що вони отримуватимуть максимум природного освітлення. Повсюдно у квартирах встановлять енергозберігальний склопакет.

“Це має бути досить складний і цікавий комплекс. Будинок має бути найвищим у місті – секції сягатимуть 18 поверхів, переконаний, що це той ЖК, за який рівнянам не буде соромно. Це має бути не тільки модерний, але й комфортний простір для життя”, – зазначає Андрій БОНДАРЕНКО.

До слова, у Sky Hall можна буде не лише жити, але й вести власну справу, адже чимало площі заплановано саме для бізнесових потреб.


Максимальний затишок в Аmber ParkНе менш зручним, цікавим і новітнім є інший проєкт – Житловий комплекс комфорт-класу Аmber Park, який поєднує у собі не лише практичність та високу функціональність і безпечність, але і яскравий, захопливий, творчий підхід до оформлення будинків. Ці будинки не сплутаєш з іншими у місті, адже висотки легко упізнаєш за яскравим та неповторним дизайнерським стилем. Розташовуватиметься Аmber Park на Данила Галицького, 16.

“Аmber Park англійською означає Бурштиновий Парк. Ця назва має символічне наповнення, адже у бурштину теплі, сонячні кольори. І так само ми прагнемо вибудувати життєрадісний простір, де кожному буде тепло і затишно”, – розповідає старший менеджер з продажів Деверсіті Груп Марія ГАМЕРА.

Цей ЖК має зручне розташування, межує зі школою, гіпермаркетами, парками. Комплекс наближений до центру міста.

“Наша мета – це поєднання практичності, комфорту, доступності. Ми хочемо, аби в Аmber Park було зручно всім віковим групам мешканців: молодим сім’ям (тут будуть спортивні й дитячі майданчики, зони відпочинку), старшим людям, які прагнуть спокою і розміреного відпочинку (розпланована інфраструктура не вимагатиме затрат зусиль і часу, аби отримати необхідні товари та послуги. Усе знаходитиметься буквально поруч). Забезпечити максимальний рівень зручності – наше головне завдання”, – розповідає Марія ГАМЕРА.

Подібно до Sky Hall, Бурштиновий Парк стане комплексом закритого типу із цілодобовим відеонаглядом. А за порядком у будинках слідкуватиме консьєрж.

Кожна секція обладнуватиметься сучасним підземним паркінгом, тож машини мешканців теж знаходитимуться у безпеці.

У Аmber Park можна придбати 1-, 2-, 3-кімнатні квартири, а також пентхауси. Приміщення вирізнятимуться не тільки оригінальним та зручним плануванням, а й просторими балконами, тож кожен власник зможе насолодитися хорошою погодою у будь-яку пору року.

Помешканням Аmber Park буде не тільки зручним і красивим житловим комплексом, але й стане справді рідним домом, куди захочеться повертатися!

Завжди готові до діалогу та відкриті до співпраці


Команда “Деверсіті Груп” готова розвивати проєкти й вибудовувати співпрацю:

“Нам дуже цікаво працювати у Рівному, ми вклали достатньо коштів та сил, аби розвивати згадані проєкти, чимало доклали зусиль, аби отримати всі необхідні для будівництва документи. Від самого початку вирішили, що працюватимемо лише у відповідності до вимог законодавства. А ще – зацікавлені у плідній співпраці, комунікації, завжди відкриті до діалогу”, – переконує Андрій БОНДАРЕНКО, директор Деверсіті Груп.

Команда “Деверсіті Груп” декларує принцип відкритості й готовності до діалогу. Аби більше дізнатися про цю компанію, їхні принципи, довідатися деталі щодо проєктів, достатньо завітати до офісу “Деверсіті Груп”, аби отримати безпосередньо від працівників усі необхідні дані, дізнатися деталі.

Контактна інформація
SKY HALL
м. Рівне, офіс продажу вул. Бандери, 19
+38 (096) 854 7777
skyhall.rv@gmail.com

AMBER PARK
м. Рівне
вул. Данила Галицького, 16
+38 (097) 854 77 77
amberpark.rv@gmail.com


На правах реклами

купити смартфон Apple iPhone 15 Pro max у Львові, Україна


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ