25.10.2021, 21:51

Ситуація близька до критичної: на Рівненщині – майже 600 важкохворих на коронавірус

Станом на 25 жовтня у «ковідних» лікарнях Рівненщини перебувають 1265 хворих на коронавірус. З них 599 – важкі, а 72 – у реанімаціях.
Як інформує Євген Кучерук, головний лікар КНП «Центральна міська лікарня» РМР, вільних ліжок для пацієнтів практично не залишилося.

"Ситуація близька до критичної. Коронавірус настільки страшний, що він атакує людину і вона може померти буквально за декілька днів. Зараз є навіть у нашому місті цілі рухи, які виступають проти вакцинації. Але тільки подумайте. За майже півтора року боротьби з COVID-19 проліковано 5619 пацієнтів. З них, на жаль, 425 померли. Серед них – жодного вакцинованого. Статистика говорить сама за себе. Невже вам потрібні ще якісь факти?!" - розповідає Євген Кучерук.

Медики пов'язують зростання кількості госпіталізацій із низьким рівнем вакцинції. Так, за даними Департаменту цивільного захисту та охорони здоров’я населення Рівненської ОДА, із загальної кількості госпіталізованих 95% – невакциновані від COVID-19.

«Протягом останнього тижня в області збільшено кількість ліжок для пацієнтів із COVID-19 на 15,4%. Ми робимо все, аби бути готовими до нових важких хворих. Державною комісією ТЕБ та НС прийнято рішення щодо введення на території Рівненщини «червоної» зони з 26 жовтня. Сподіваюсь, що це стабілізує ситуацію із зростанням захворюваності в області. Доручив обласній комісії ТЕБ та НС забезпечити дотримання обмежувальних протиепідемічних заходів, збільшити ліжковий фонд та наростити кількість тестувань. Друзі, це уже не жарти! Закликаю всіх, хто ще не зробив щеплення, дійти до пунктів вакцинації. Проявіть свою громадянську свідомість!» – звернувся до мешканців Рівненщини Віталій Коваль, голова Рівненської ОДА.
Щасливе Рівне