27.10.2021, 12:59

Скільки українці платитимуть за електрику у 2022 році

Людей поступово готували до такого стрибка тарифів
Незабаром в Україні зміняться тарифи на електричну енергію для побутових споживачів. Відомо, що до кінця опалювального сезону 2022 року ціна на електрику зросте практично втричі. Таким чином, тарифи планується наблизити до ринкового показника. Про це пише fbc.ua.

В Україні опалювальний сезон триває протягом пів року, починаючи з середини жовтня до середини квітня. Однак для зручності прийнято розраховувати з початку 10-го місяця до кінця 4-го місяця. Отже, вже з травня 2022 року на українців очікує підвищення тарифів на електроенергію.

Людей поступово готували до такого стрибка тарифів, оскільки в засобах масової інформації неодноразово з’являлася інформація про те, які розцінки готує українська влада щодо електроенергії.

Розглядався також варіант із п’ятиступінчастою градацією тарифів, проте уряд дійшов рішення залишити поки що розцінки з електроенергії такими, якими вони й були.

Так, за обсяг, вжитий до 250 кВт побутовому споживачеві, необхідно платити по 1,44 коп. за 1 кВт за годину. Не змінилася й ціна для тих побутових споживачів, які перевищили 250 кВт, тобто по 1,68 коп. за 1 кВт за годину.