02.11.2021, 14:01

Секрет котлет: чому у фарш не варто класти свіжий хліб і молоко

Чому в котлети додають сухий білий хліб, а не свіжий?
Щоб котлети завжди виходили саме такими, як потрібно, м'якими і ніжними, соковитими і ароматними, завжди до фаршу додають різні компоненти. Вибір фаршу і прянощів ми залишимо на ваш смак, а сьогодні давайте розберемося, що ще додавати, а що — не варто, щоб котлети вийшли ідеальними! Розкриємо вам кілька секретів приготування смачних котлет, інформує Ukr.Media.

Хліб

Деякі господині використовують свіжий м'якуш, але це неправильно, потрібно вводити панірувальні сухарі або подрібнити черствий хліб. Чому?

Фарш, по суті, має у своєму складі м'ясний сік, який допоможе сухарям набрякнути і залишить сік всередині котлети.

Для цієї ж мети можна використовувати манну крупу, яка набухне і запечатає сік всередині котлети.

Якщо ж ви використовуєте м'якуш, то можете перетворити котлету в щось, з грудками тіста, неприємним смаком і непросмаженим м'ясом.

Краще батон підсушити і натерти на тертці або подрібнити в блендері.Молоко

Молоко в фарш також не наливають, воно занадто густить масу і котлети будуть жорсткими. Краще вливати бульйон, холодну воду або навіть класти шматочки льоду: холодна рідина допомагає масі добре вимішуватися і стає м'якою і однорідною.

Важливо!

Щоб котлети з рубаного фаршу виходили ідеальної форми, обов'язково вибийте фарш об обробну дошку. Це позбавить його від бульбашок повітря, що деформують м'ясне блюдо під час обсмажування, і котлети виходять акуратні і красиві!