14.11.2021, 17:46

Волинь: на кордоні з Білоруссю можуть ввести надзвичайний стан

Силовики розглядали варіанти дій у разі можливого масового прориву українського кордону з боку Республіки Білорусь
Підготовку до можливої спроби масового прориву кордону із Білоруссю говорили на закритій міжвідомчій нараді у Луцьку під головуванням секретаря РНБО Олексія Данілова.

Як повідомляє видання Конкурент, силовики розглядали варіанти дій у разі можливого масового прориву українського кордону з боку Республіки Білорусь.

«Пропрацьовані різні сценарії дій. Включно з тим, щоб запровадити надзвичайний стан у прикордонних областях», – додав глава МВС Денис Монастирський.

Застосовувати зброю українські прикордонники стосовно мігрантів не будуть, за винятком випадків, коли існуватиме реальна загроза життю та здоров'ю військовослужбовців.

Жителі прикордонних регіонів можуть стикнутися із посиленою перевіркою з боку правоохоронних органів. Глави силових структур закликали громадян поставитися до цього з розумінням.

«Серед мігрантів, які можуть опинитися на території України, можуть виявитися зовсім не мігранти. А особи, перебування яких на території України вкрай небажане, зважаючи на мету їхньої діяльності», – зазначив Олексій Данілов.