24.11.2021, 15:01

Сімейний гороскоп на 24 листопада для кожного знаку Зодіака

Дізнайтесь, що вам віщують зорі.
Овен
Ваші стосунки з дітьми зараз будуть перебувати під захистом Юпітера, світила удачі і благополуччя. Деякі представники знаку з числа народжених в третю декаду знака можуть посваритися з нащадками, найімовірніше, через якісь моменти, пов'язані з дисципліною. Не варто нервувати - це нічого не вирішить. Краще наберіться терпіння і вступайте в діалог!

Телець
Підтримка Венери обіцяє Вам дуже приємний день, наповнений великим щастям у відносинах з близькими.

Близнюки
Сатурн радить Вам ревниво оберігати спокій свого приватного життя і не пускати в нього цікавих "доброзичливців". Також уникайте надовго пропадати, навіть якщо справ на роботі повно. Тоді сімейне життя буде Вас тільки радувати.

Рак
Вплив світил в цей день допоможе Вам налагодити зв'язки з близькими і краще їх зрозуміти. Головне - вільно висловлювати свої почуття, а не пригнічувати їх і ховати.

Лев
Під впливом світил Вам захочеться доторкнутися до свого коріння. Можете почати складати своє генеалогічне древо або відвідайте місця, пов'язані зі спогадами дитинства. Відновіть зв'язок з родичами, яких давно не бачили. Все це так чи інакше піде Вам на користь.

Діва
Не варто вимагати від своїх близьких занадто багато, тому що вони збунтуються або, гірше того, повірять у власну нікчемність і непридатність. Особливо уважними будьте з дітьми - вони потребують Вашої підтримки, а не постійних причіпок і дисципліни.

Терези
Стосунки з близькими будуть просто чудовими. Особливо порадують діти; Ваше завдання - завжди бути готовими приділити їм увагу.

Скорпіон
Відносини з дітьми будуть дуже хорошими, вони будуть довіряти Вам. Заохочуйте їх, запропонуйте зайнятися спортом, мистецтвом. З іншими родичами відносини будуть рівними.

Стрілець
Вам важко буде забути про мінливість професійного життя навіть в оточенні рідних і близьких, і Ви схильні будете з цього приводу зривати на них свій поганий настрій. Однак вплив Марса рано чи пізно змусить Вас взяти себе в руки - і раптово Ви зрозумієте, що все не так уже й погано!

Козеріг
Ніж тренерувати свою половинку і грати з дітьми в "можна - не можна", постарайтеся краще зрозуміти їх. Проявіть ніжність і увагу до їхніх думок і потреб, і скоро самі відчуєте більшу впевненість і силу.

Водолій
День не загрожує ніякими серйозними змінами в сфері відносин з близькими. Діти, зокрема, порадують прекрасною формою і не принесуть жодних клопотів. Зверніть тільки увагу на відносини з братами і сестрами: цей аспект Місяця може внести в них конфлікт. Намагайтеся хоча б не підливати масла у вогонь.

Риби
Вас чекає спокійний і гармонійний в плані сімейних відносин день. Вплив Нептуна допоможе Вам бути більш уважними до своїх близьких, зокрема, до дітей і чоловіка / дружини, і краще їх розуміти.
Щасливе Рівне