Особливості зменшення ризику податкових перевірок
Критерії, які допомагають виявити ризики податкових перевірок
У тому випадку, якщо є потреба зменшити ризики податкових перевірок, варто звернути увагу на основні критерії, які можуть допомогти виявити подібний процес. Серед них виділяють наступні:
• Високі показники збитковості компанії протягом певного проміжку часу – в першу чергу варто звернути увагу на податкову та бухгалтерську звітність, в якій будуть відслідковуватися збитки протягом певного проміжку часу. Якщо ж збитки будуть суттєвими, то варто підготуватися до того, що ризик виїзної перевірки збільшується у декілька разів. У цьому випадку, щоб зменшити ризики, варто кожного місяця здійснювати контроль за прибутками та збитками, щоб розуміти реальну ситуацію.
• Податкове навантаження нижче, ніж його середній рівень по господарчим суб’єктам в конкретній сфері – показник податкового навантаження вираховується, як об’єм отриманих грошових надходжень та відсоток виплачених податків. Щоб обійти стороною дану проблему, варто систематично здійснювати контроль за податковим навантаженням та виконувати процес оптимізації фінансових потоків.
• Суттєве відхилення рівня рентабельності за даними бухгалтерського обліку від рівня рентабельності для конкретної сфери по статистичній інформації – у інспекторів податкової служби зростає інтерес до тих організацій, у яких показник рентабельності підприємства нижчий, ніж 10 балів.
Також не варто забувати про те, що якщо показники темпу затрат суттєво перевищують показники доходів, то це обов’язково буде викликати зацікавленість зі сторони представників податкової служби до конкретної компанії.
![](/images/bnr/happy-650-90.jpg)
10 незвичних традицій святкування Дня Валентина у різних країнах
![](/images/articles/2/small/1739383446.jpg)
День святого Валентина – це свято, яке відзначають у багатьох країнах світу, але традиції його святкування можуть значно відрізнятися. Десь прийнято дарувати солодощі та квіти, а в деяких культурах цей день набуває зовсім неочікуваних форм.
переглядів: 275
Поминальні дні 2025 року: коли вшанувати пам’ять померлих
![](/images/articles/2/small/1739380021.jpg)
Поминальні дні – це особливий час, коли родини відвідують кладовища, згадують своїх рідних і моляться за упокій їхніх душ. У 2025 році традиційні дні поминання померлих припадають на кілька важливих дат.
переглядів: 320
Як у Рівному підписати декларацію з сімейним лікарем?
![](/images/articles/2/small/1739362543.jpeg)
Підписати декларацію з лікарями «первинки» в закладах охорони здоровʼя Рівненської міської ради може кожен, хто ще не встиг це зробити.
переглядів: 323
Декларування доходів 2025: коли подавати декларацію, щоб уникнути штрафів?
![](/images/articles/2/small/1738745202.jpeg)
В Україні триває кампанія декларування громадянами доходів, отриманих протягом минулого року. Вона стартувала 1 січня 2025 року.
переглядів: 750
Ворог здійснив атаку на обʼєкти газової інфраструктури України
![](/images/articles/2/small/1739264171.jpg)
РФ завдала комбінованого удару ракетами різних типів повітряного, наземного та морського базування по об’єктах газодобувної промисловості на Полтавщині.
переглядів: 399