Рівнянин виборов медаль на чемпіонаті світу

Рівненський плавець Михайло Романчук отримав бронзу.
Про це повідомляє прес-служба Рівненської міської ради.
Нагадаємо, спортсмени з Рівненщини та їх тренери отримуватимуть стипендії Президента. Рівняни на змаганнях з плавання вибороли 13 нагород

У Рівному та Шпанівській громаді ліквідовано чотири стихійні сміттєзвалища

Протягом 21–23 травня державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу провели обстеження трьох локацій у Рівному за зверненнями громадян, які надійшли через вебресурс «ЕкоЗагроза»
переглядів: 169
Рівненські волейболісти — чемпіони України з пляжного волейболу

У Києві завершився чемпіонат України з пляжного волейболу серед юніорів та юніорок до 20 років. У змаганнях взяли участь 28 команд з різних регіонів країни.
переглядів: 146
У Рівному попрощаються з Героєм – Дмитром Сєрковим

Прощання з Дмитром Сєрковим відбудеться у середу, 28 травня, о 10:00 на майдані Незалежності у Рівному. Поховають Героя на кладовищі села Тучин
переглядів: 173
На Дубенщині виявили нелегальний вантаж алкоголю та тютюну

На автодорозі в селі Березини, що на Дубенщині, патрульні зупинили автомобіль Mercedes-Benz через порушення ПДР — водій був не пристебнутий.
переглядів: 156
Представник Рівненщини виборов «срібло» на Кубку світу з параканое

У польському місті Познань відбувся Кубок світу з параканое серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату.
переглядів: 175